poyrazoğlu otomotiv

Zabıtadan kurban bayramı denetimi

Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından vatandaşların her bayram olduğu gibi Kurban Bayramı öncesi de alışveriş için en uğrak mekânlarından olan tatlı ve unlu mamul satışlarının yapıldığı işletmeler ile kasaplarda denetim gerçekleştirildi.

28-08-2017 17:31
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

Kurban Bayramı’na sayılı günler kaldı. Vatandaşlar bayrama yaklaşırken alışverişlerini de yapmaya devam ediyor. Bu çerçevede Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de vatandaşların her bayramda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da alışveriş için uğradıkları fırınlar, şekerlemeciler, pastaneler ve kasaplarda denetimlerini sürdürdü. İşletmelerde genel temizlik, sağlık kurallarına uygunluk ve üretim alanları kontrolü, iş elbiselerinin uygunluğu gibi konularda denetim yapıldı.

“VATANDAŞLARIN HUZURLU BİR BAYRAM GEÇİRMELERİNİ İSTİYORUZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, vatandaşların bayram alışverişlerini hijyenik koşullarda yaparak huzurlu bir bayram geçirmeleri için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Başkan Subaşıoğlu, “Kurban Bayramı’na birkaç gün kaldı. Merkezefendi Belediyesi olarak biz de hemşerilerimizin bayram alışverişlerini hijyenik koşullarda yapmalarını amaçlayarak çalışmalarımızı yapıyoruz. Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz vatandaşlarımızın bayram alışverişlerini yapacağı yerlerde denetimlerini sürdürüyor. Şimdiden hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.

BAYRAMDA ZABITA VE ÇEVRE KORUMA GÖREVDE OLACAK

Kurban Bayramı boyunca Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de görevlerinin başında olacak. Merkezefendililer tüm şikâyetlerini Merkezefendi Belediyesi’nin çağrı merkezi 444 86 62 bildirdiği gibi zabıta ile ilgili taleplerini de 153 aracılığı ile yapabilecek. Bayram boyunca Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nün ilaçlama ekipleri Merkezefendililerin hizmetinde olacak.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Zabıtadan kurban bayramı denetimi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör