poyrazoğlu otomotiv

Zabıta’dan Başkan Subaşıoğlu’na ziyaret

Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, 1-7 Eylül Zabıta Haftası vesilesiyle Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’numakamında ziyaret etti.

07-09-2017 16:56
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

Her yıl 1-7 Eylül arasında kutlanan Zabıta Haftası etkinlikleri çerçevesinde Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarete Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kılıç, Zabıta Müdürü Niyazi Sarı ve zabıta personeli katıldı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Subaşıoğlu, “1826 yılından itibaren halkın huzuru ve rahatı için, Zabıta Teşkilatı gece gündüz demeden çalışıyor. Merkezefendi Belediyesi de 191 yıldır devam eden bu bilince sahip bir belediye olarak, her geçen gün vatandaşlarımız için hizmet kalitesini arttırmaktadır. Güçlü ve dinamik zabıta ekiplerimiz, yaptıkları denetim ve uygulamalar ile vatandaşların daha güvenli ve sağlıklı bir alanda yaşamasına katkı sağlıyor. Ekiplerimiz, vatandaşlarımız ile bizler arasında adeta bir köprü görevi görmektedir. Daha yaşanabilir bir Merkezefendi için ‘Bir Dost Hep Dost’ düşüncesi ile özverili çalışan zabıta ekiplerimiz her zaman halkımızın yanında olmuştur. Bu duygu ve düşünceler ilebaşta tüm personelim olmak üzere Zabıta teşkilatımızın 191. kuruluş yıldönümünü kutluyorum” dedi.

Ziyaret sonunda Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kılıç ve zabıta personeli Başkan Subaşıoğlu’na çiçek takdim etti.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Zabıta’dan Başkan Subaşıoğlu’na ziyaret
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör