etiler poyrazoğlu otomotiv
21 Ağustos 2019 Çarşamba

Yönetimin görevinin başında olduğunu, aynı ekiple yola devam edeceklerini söyledi

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Karabükspor maçı sonrasında kendisi ve yönetimi hakkında çıkarılan  spekülasyonlara son noktayı koydu. Çetin, “Ortalıklarda sinekler dolaşmaya başladı” dedi.

17-05-2019 15:07

Denizlispor’un Süper Lig’e çıkmasıyla birlikte Başkan Ali Çetin ve yönetiminin değişeceği, bazı isimlerin başkanlık için harekete geçtiği söylentileri kulislerde konuşulmaya başladı. Başkan Ali Çetin, kulis ve söylentilere son noktayı koyarak, 3 yıllığına seçilen mevcut Denizlispor yönetiminin yeni sezonda da görevine devam edeceğini açıkladı. 

Son zamanlarda lig bitmeden, “Yönetim değişecek, yeni başkan adayı çıkacak” spekülasyonları  yapıldığını ifade eden Başkan Ali Çetin, “Bir takım spekülasyonlar yapılıyor. Bizim de kulağımıza geldi. Bu kulübü ve takımı buraya kadar zorluklarla getirdik. Geminin kaptanı duruyor. Geminin personeli de işinin başında. Hiçbir sorunumuz da yok. Yönetim olarak görevimizin başındayız  ve aynı ekiple devam edeceğiz. Ortalıkta sinekler dolaşmaya başladı. Bu tür dedikodulara kesinlikle aldırmayın. Bu sinekler yakında ortadan kaybolurlar” dedi. 

Orhan MIKIROĞLU

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Yönetimin görevinin başında olduğunu, aynı ekiple yola devam edeceklerini söyledi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör