poyrazoğlu otomotiv etiler
30 Mayıs 2020 Cumartesi

Yönetim Kurulu, futbolcular için moral yemeği düzenledi

Kasımpaşa mağlubiyeti sonrasında morali bozulan Denizlisporlu futbolcular, teknik heyet ve yönetim kurulu moral yemeğinde bir araya geldi. Başkan Ali Çetin, futbolculara seslenerek, “Hepinizin kalitesi ortada. Bir mağlubiyetle asla yıkılacak değiliz” dedi.

03-10-2019 15:57

Salı akşamı moral yemeğinde bir araya gelen futbolcular, yönetim kurulu ve teknik heyet mini toplantı yaparak eksiklikleri anlattı. Yemek öncesinde açıklamalar yapan Denizlispor Başkanı Ali Çetin, ” Sizler asla bir mağlubiyet ile yıkılacak değilsiniz. Hepinizin kalitesi ortada. Biz yönetim olarak sizlerin her zaman yanındayız. Daha iyi günler bizleri bekliyor. Malatyaspor maçında alacağımız galibiyet çok şeyleri değiştirecek. Yeter ki; sizler kazanmayı çok isteyin. Cuma günü alacağımız galibiyet her şeyin yepyeni bir başlangıcı olacak” dedi. 

Dün Malatya’ya gittiler

Diğer taraftan Denizlispor kafilesi cuma günü oynayacağı Yeni Malatyospor,  maçı için dün Malatya’ya gitti. Cuma gününe kadar hazırlıklarını Malatya’da sürdürecek olan Denizlispor’da kritik maç öncesinde sakat ve cezalı futbolcu bulunmuyor.  Cuma günü saat 20.30’da başlayacak maçta  yönetim futbolcuları yalnız bırakmayacak. Bugünden itibaren Malatya’ya gidecek olan yönetim kurulu tam kadro olarak futbolcuların yanında olacak.

 Orhan MIKIROĞLU   

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Yönetim Kurulu, futbolcular için moral yemeği düzenledi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör