poyrazoğlu otomotiv etiler
18 Şubat 2019 Pazartesi

Yeşilyayla’ya pazaryeri ve sosyal tesis

Merkezefendi Belediyesi’nin Yeşilyayla Mahallesi’ne inşa ettiği pazaryeri ve sosyal tesis tamamlandı. Yapının zemin katı sosyal tesis, üst katı ise pazaryeri olarak kullanılacak.

10-07-2018 17:49

Yeşilyayla Mahallesi’ne Merkezefendi Belediyesi tarafından bir kapalı pazaryeri ve sosyal tesis yapıldı. 667 metrekare alan içerisinde 436 metrekare olarak inşa edilen yapının 317 metrekarelik zemin katı sosyal tesis, 350 metrekare olarak tasarlanan birinci  katı ise pazaryeri olarak kullanılacak. Tamamen öz kaynak ile yapılan pazaryeri ve sosyal tesis 500 bin liraya mal oldu.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu yapılan pazaryeri ve sosyal tesisin hayırlı olmasını diledi. Subaşıoğlu, “İlçemizde ihtiyaçlar doğrultusunda her mahallemize açık ve kapalı pazaryerleri kazandırmaya devam ediyoruz. Bu pazaryerlerinden bir tanesini de Yeşilyayla Mahallemize kazandırdık. İki  katlı olarak tasarlanan pazaryerinin zemin katı mahalle halkımızın sosyal ihtiyaçlarına hitap edecek. Üst katı ise pazaryeri olarak kullanılacak. Bu pazaryeri ve sosyal tesis Yeşilyayla Mahallemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Yeşilyayla’ya pazaryeri ve sosyal tesis
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör