poyrazoğlu otomotiv

Yeşilyayla Mahallesi’nin tüm yollarına taş döşenecek

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Yeşilyayla Mahallemizin parke taşı döşeme işlemlerine başladık. Tüm mahalle halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi

17-08-2017 19:32
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

Merkezefendi Belediyesi Karaman, Akkonak, İlbade ve Muratdede Mahallerinde başlattığı üst yapı çalışmalarının yanı sıra diğer bölgelerde de çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Yeşilyayla Mahallesi’nde parke taşı döşeme çalışmaları başladı. Mahallenin tüm sokakları parke taşı ile kaplanacak. Yaklaşık 4 bin metrekare parke taşı döşenecek olan Yeşilyayla Mahallesi’nde de, vatandaşlar tozlu yollardan kurtulacak.

Çalışmalar hakkında açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Bilindiği üzere dört büyük mahallemizde üst yapı çalışmalarına başladık. Ancak buraları yaparken diğer mahallelerimizde de çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Şuan da Yeşilyayla Mahallemizde parke taşı döşeme çalışmalarına başladık. En kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayacağız. Şimdiden tüm mahalle halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi. 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Yeşilyayla Mahallesi’nin tüm yollarına taş döşenecek
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör