etiler poyrazoğlu otomotiv
26 Haziran 2019 Çarşamba

Yeni yönetim göreve başladı

Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği (DESİAD)’da olağan genel kurulun ardından yeni yönetim göreve başladı. DESİAD Başkanı olarak seçilen Okan Konyalıoğlu, düzenlediği basın toplantısıyla yönetimini tanıttı. Türkiye’nin 2016 yılında ekonomik olarak olumsuz etkilendiğini belirten Konyalıoğlu, “2017 yılının geride bıraktığımız 2 yıla göre daha iyi olacağını öngörüyoruz” dedi.

28-02-2017 14:12

DESİAD Başkanı Okan Konyalıoğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte  Denizli Gazeteciler Cemiyeti Basın Merkezi İlyas Haytan Toplantı Salonunda basın toplantısı düzenledi. Konyalıoğlu, yönetim kurulunu tanıtırken yeni dönem hakkında düşüncelerini paylaştı, soruları cevapladı.  Uzun vadeli projeleri olduğunu ifade eden Konyalıoğlu, “Denizli ekonomisine katkı yapan 156 üyemiz var. Kısa vadede üyelerimizle muhtelif toplantılarla iç ilişkilerimizi geliştirmek, bölgemiz için ne yapabilirizi tartışmak istiyoruz. Bu uğurda ayda iki defa üyelerimizin işyerlerine misafir olmaktayız. Üyelerimizin birbirleriyle olan ilişkilerini geliştirdiğimiz gibi, derneğimiz üyeleri arasında bir ortak dil yaratmayı amaçlamaktayız. Orta ve uzun vadedeki projelerimiz ise bölgenin önünü açabilecek sektör ve alanların ne olduğu üzerine çalışmalar yapmaktır. Bu çalışmalarda, şehrimizde yeni yatırım yapılabilecek alanları tespit etmek ve yatırım iştahı olan üyelerimizin bu konuda önünü açmaktır. Bu projeler kapsamında Pamukkale Üniversitesi, Denizli Sanayi Odası ve GEKA ile 2 adet proje çalışmasına başlamış bulunmaktayız” diye konuştu.


“İSTAHDAM KARLA ARTAR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın istihdamı arttırma çağrısıyla ilgili soruyu cevaplayan Konyalıoğlu, “İş adamı tünelin ucunda ışığı gördüğü sürece yeni yatırımlar yapar, istihdamın artmasına vesile olur. Tünelin ucundaki ışığın adı da kardır. İş adamı eğer kar edecekse, yani tünelin ucundaki ışığı gördüyse istihdam artar” dedi.


Kahraman KAHRAMAN
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Yeni yönetim göreve başladı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör