etiler poyrazoğlu otomotiv

Yeni Yasama Yılı’nın ilk ziyaretçisi Merkezefendi oldu

Bu yıl 27 Temmuz’da tatile giren Türkiye Büyük Millet Meclisi, 26. Dönem 3. Yasama Yılı'na başladı. Yeni yasama yılının ilk Ak Parti Grup toplantısına, Ak Parti Denizli Merkezefendi İlçe Teşkilatı da katıldı.

04-10-2017 18:35

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı dinleme fırsatı bulan teşkilat üyeleri yeni yasama yılının hayırlı olmasını diledi.

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Yücel Güngör, teşkilat olarak bir aile gibi olduklarını belirterek, böyle önemli bir toplantıya katılmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Güngör, ” Teşkilat olarak Cumhurbaşkanımızı dinleme fırsatı bulduk. Yasama yılı önemli konularla yoğun geçecek. Yeni yasama yılımız vatana millete hayırlı uğurlu olsun. Bu arada Gazi Meclisimiz TBMM’yi ziyaretimiz esnasında bizlere birkez daha Denizlili olmanın gururunu ve ayrıcalığını yaşatan başta Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci’ye, milletvekillerimiz sayın Sema Ramazanoğlu’na Sayın Şahin Tin’e ve Sayın Cahit Özkan’a nazik ev sahiplikleri için teşkilatım adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Merkezefendi İlçe Teşkilatı, Başkan Yücel Güngör başkanlığında TBMM ziyaretinden sonra Beştepe Millet Camii’ni de ziyaret etti. Cumhurbaşkanlıği Külliyesi önünde 15 Temmuz Gecesi FETÖ teröristlerinin attığı bombaların açtığı çukurları yerinde gören Yücel Güngör ve ekibi şehitler için yapılan anıtı da ziyaret ederek, dua ettiler.

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Yeni Yasama Yılı’nın ilk ziyaretçisi Merkezefendi oldu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör