etiler poyrazoğlu otomotiv
26 Ağustos 2019 Pazartesi

Yeni Mahalle ve Karahasanlı’da  pazar esnafı ve vatandaşlara projelerini  anlattı

CHP’nin Merkez efendi Belediye Başkan Adayı Seniz Süzek Doğan, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Doğan, Yeni Mahalle’de Pazar esnafı ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi, projelerini anlattı.

11-02-2019 10:55

Seçim çalışmalarını sokak sokak dolaşarak, ilçe sakinlerine tek tek ulaşarak sürdüren Şeniz Doğan,  Yeni Mahalle’de vatandaşlarla görüştü, Karahasanlı Pazarı’nda esnafın derdini dinledi.  Yeni Mahalle’de bir kahvehanede mahalle sakinleriyle bir araya gelen, daha sonra esnafı gezen Şeniz Doğan, ilgiyle karşılandı. Yeni Mahalle’nin bağrına bastığı Doğan,  kendi mahallesine bile verdiği sözleri tutmamasından dolayı Muhammet Subaşıoğlu’nu şikayet etti. Mahalleliye göre 2014 seçimlerinde verilen kapalı yüzme havuzu, park ve bahçe sözleri yerine getirilmedi. 

Gün içinde Kahasanlı Pazaryerini de gezen Şeniz Doğan, esnafın diğer pazar esnaflarına benzer şikayetleriyle karşılaştı. Merkezefendi Belediyesi’ne yüksek kira verdiklerinden ve elektrik ücretini ödemekte zorlandıklarından şikayet eden pazar esnafı, çatılarının olmamasının da ayrı bir sorun teşkil ettiğini söyledi.

Doğan, vatandaşların ciddi boyutta sıkıntı içinde olduğunu gözlemlediklerini belirtti. Verdiği sözleri yerine getiremeyen bir yönetim anlayışının, ikinci bir dönem için halktan oy istemeye hakkı  olmadığını belirten Doğan, “Onlar verdikleri sözleri unutmuş olabilirler ama Merkezefendi seçmeni bu vefasızlığı unutmaz” diye konuştu. Doğan verdikleri tüm sözleri tutacaklarının altını çizerken, pazaryerlerinin çatısına güneş enerji panelleri yaptırarak pazar esnafına ücretsiz elektrik tesis edeceklerinin altını çizdi. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Yeni Mahalle ve Karahasanlı’da  pazar esnafı ve vatandaşlara projelerini  anlattı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör