poyrazoğlu otomotiv
27 Mayıs 2019 Pazartesi

Yeni Gelin ekibi Denizli’de 

Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin dizisinin yeni sezon yayınlanacak ilk iki bölümü Denizli’de çekiliyor. Pamukkale, Yenişehir ve Denizli’nin çeşitli noktalarındaki çekimler iki gün devam edecek. 

30-08-2018 15:33

Show Tv’de yayınlanan ve yönetmenliğini Ersoy Güler , Tülay Kocatürk , Burak Kuka’nın üstlendiği Yeni Gelin dizininin yeni sezonda yayınlanacak bölümleri Denizli’de çekiliyor.  Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin'de başrolleri Jessica May ve Tolga Mendi paylaştığı, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık gibi birçok ünlü oyuncunda yer aldığı dizinin yeni bölümlerinde Denizli’deki çekimler de yer alacak. 

 Yönetmen Ersoy Güler, Denizli’de çekilen bölümler hakkında kısa bilgi verdi. Güler, geçtiğimiz bölümde askere giden ve orada gazi olan Hazar'ın (Tolga Mendi) tedavisi için  Pamukkale’deki Rehabilitasyon Merkezi’ne gelmesiyle başlayan çekimlerin Pamukkale ve Denizli Merkez’deki maceralarla devam ettiğini söyledi. Güler, Denizli’de olmaktan memnun olduklarını söyledi. Yenişehir’de yürüyüş yolu kavşağında kurulan film setine Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu da ziyaret etti. 
Şengül BOZ

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Yeni Gelin ekibi Denizli’de 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör