poyrazoğlu otomotiv etiler
10 Aralık 2018 Pazartesi

“Yatırımlar tamamlanacak”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Buldan İlçesi’ni ziyaretinde teşkilat mensuplarıyla toplantı yaparak, tekstilin başkentinde esnafı ziyaret etti ve sokaktaki vatandaşlara simit ikram etti. Tin, Buldan’a söz verilen yatırımların tamamlanacağını açıkladı.

06-01-2018 16:44

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, ilçe gezilerini sürdürüyor. Honaz İlçesi’nde çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunduktan sonra dokumasıyla ünlü Buldan İlçesi’ne geçen Milletvekili Şahin Tin’i, Buldan ilçesinde ilçe Başkanı Hasan Coşan, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve mahalle başkanları karşıladı.

Buldan ziyaretinde vatandaşlarla sohbet etme imkânı bulan Milletvekili Şahin Tin, öncelikle ilçe esnaflarını ziyaret etti. Esnaflara hayırlı ve bereketli kazanç dileyen Milletvekili Şahin Tin, ziyarette esnafların yaşadığı sıkıntıları ve beklentilerini not alarak AK Parti iktidarı döneminde yapılan icraatlara ilişkin esnafları bilgilendirdi

Buldan ilçesinde esnaf gezisi sırasında kara fırınlarda üretimi yapılan, kendine özgü lezzeti ve bol susamı ile ün yapan Buldan Simidini sokaktaki vatandaşlara ve çocuklara fırından alarak ikram eden Milletvekili Şahin Tin, daha sonra AK Parti İlçe teşkilatına geçti.

Burada teşkilat mensupları ve mahalle başkanları ile bir araya gelen Milletvekili Şahin Tin, “Öncelikle yapılan ilçe kongremizde bayrağı devralan ilçe başkanımız ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, bu kutlu mücadelelerinde başarılar diliyorum. İnşallah hep birlikte güzel projelere imza atmaya devam edeceğiz. Bugün Buldan ilçemizde yapılan yatırımları ve planlanan projeleri detaylıca değerlendireceğiz. Yaşanan aksaklıkları tespit ederek, çözüm yollarını hep birlikte üreteceğiz. Bizim temel gayemiz ilk günden beri ülkemizde taş üstüne taş koymak ve yaşadığımız bölgelerdeki vatandaşlarımızın refah seviyesini yükseltmek olmuştur. Bu bakımdan üzerimize düşen her konuyu çözüme kavuşturmayı kendimize asli bir vazife olarak görüyoruz” dedi.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - “Yatırımlar tamamlanacak”
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör