poyrazoğlu otomotiv etiler

Yağlı pehlivan güreşleri düzenlenecek

Merkezefendi Belediyesi, spor alanındaki faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda ‘Merkezefendi Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’ düzenlenecek. Etkinlik 14 Haziran Pazar günü Doğan Seyfi Stadyumu’nda gerçekleştirilecek.

10-03-2020 12:18

Yağlı pehlivan güreşlerine ‘Kırkpınar Altın Kemer’ sahibi Orhan Okulu, İsmail Balaban, Mehmet Yeşilyeşil ve Osman Aynur’un yanı sıra Hamza Köseoğlu, Tanju Gemici, Ertuğrul Dağdeviren ve Ünal Karaman gibi isimler olmak üzere toplamda 13 kategoride 500’e yakın sporcu katılacak. Eski başpehlivanlardan Ahmet Taşçı ile Hüseyin Çokal ise Merkezefendi Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne onur konuğu olarak katılacaklar.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Spor alanındaki projelerimize devam ediyoruz. Bölgemizin ve ilimizin tarihinde çok büyük önem taşıyan ‘Yağlı Pehlivan Güreşleri’ il merkezimizde yapılmıyordu. Biz de Merkezefendi Belediyesi olarak hemşerilerimizi ata sporumuz ile buluşturmak istedik. 500 sporcunun katılacağı güreşler, 14 Haziran Pazar günü Doğan Seyfi Stadyumu’nda yapılacak. Merkezefendi Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne tüm Merkezefendilileri, Denizlilileri ve sporseverleri davet ediyorum” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Yağlı pehlivan güreşleri düzenlenecek
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör