poyrazoğlu otomotiv etiler

Vatan Partisi’nden çağrı: Kavga etmeyelim

Vatan Partisi’nin birinci sıra milletvekili adayı Mehmet Çobanoğlu, diğer partilerin adaylarına başarı diledi ve seçim kampanyası boyunca kavga etmeyip, çözüm üretme çağrısı yaptı.

24-05-2018 18:34

Milletin temsilcisi olarak TBMM’ye gidecek milletvekillerinin görevinin sorunlara çözüm üretmek olduğunu söyleyen Vatan Partisi, birinci sıra adayı Mehmet Çobanoğlu, “Gelin birbirimizle kavga etmeyelim. Halkın sorunlarına ilişkin çözümlerimizi tartışalım. Vatan Partisi’nin Türkiye ve Denizli halkının sorunlarına açık ve net çözümleri var. Diğer partilerin adayları da parti programlarını açıklasın” dedi.

Adaylar arasındaki içeriksiz atışmaların, hakaretlerin, laf cambazlıklarının milletin iradesinin oluşmasında ve halkın doğru değerlendirme ve tercihlerine yardımcı olmadığını belirten Çobanoğlu, “Çözümü ve programı olanlar ortaya koysun uygarca tartışalım. Türkiye’nin sorunlarına 88 maddelik çözüm programımız var. Vatan Partisi, Türkiye’yi yönetmeye en hazır parti. Seçime programımız, birikimli adaylarımız ve dinamik örgütümüzle hazırız” diye konuştu.

Denizli halkına da seslenen Çobanoğlu, seçmenlerin siyasi şovlara, atışmalara ve laf cambazlıklarına prim vermemesini ve adaylar ile partilerden çözüm önerilerini istemelerini tavsiye etti.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Vatan Partisi’nden çağrı: Kavga etmeyelim
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör