etiler poyrazoğlu otomotiv

Vatan Partisi’nden Bakan Zeybekci’ye uyarı 

Vatan Partisi Denizli İl Sekreteri Mehmet Çobanoğlu,  “Ekonomik ambargonun tehlikeli bir söylem” diyen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’yi, “Devletin ve milletin top yekun gücünü birleştirerek bu zorlu mücadeleden zaferle çıkacağımızı unutmayınız” uyarısında bulundu. 

28-09-2017 16:19

Vatan Parti İl Sekreteri Mehmet Çobanoğlu, parti binasında basın toplantısı düzenledi. Toplantıda, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin Barzani Referandumu ile ilgili eleştirilerini değerlendiren Çobanoğlu, “Kurşunların havada uçuştuğu, silahların konuştuğu bir bölgede yaşıyoruz. Bu koşullarda vatan bütünlüğümüzü ve huzuru sağlamak için en belirleyici uygulama devletin yaptırım gücünü kararlı, hızlı ve caydırıcı bir şekilde kullanmaktır. Diplomatik ve ekonomik yaptırımlar yararlı olmakla birlikte sonuç almak için yetersizdir. Türk Milleti hükümetten söz değil eylem beklemektedir. Batı Asya'da barış ancak askeri yaptırımlarla sağlanabilir. Her erteleme, her tereddüt, her kararsızlık şu andan itibaren çok ağır bedellerle ödenir” dedi. 

“Türk milleti hükümetten söz değil eylem beklemektedir” diyen Çobanoğlu Bakan Zeybekci’ye, “Sadece piyonlarla değil büyük güçlerle karşı karşıya geldiğimiz açıktır. Verdiğimiz vatan savaşı sürecindeki kararlılığımız kesin olmalıdır. Vatan Savaşını hafife almak, kararsız davranmak düşmana hizmet eder. Sizi ülkemizi bölmeye kalkan Barzani’nin Bakanı gibi değil ,Türkiye’mizin bakanı gibi olmaya davet ediyoruz.. 
Devletin ve milletin top yekun gücünü birleştirerek bu zorlu mücadeleden zaferle çıkacağımızı unutmayınız” uyarısında bulundu.
           

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Vatan Partisi’nden Bakan Zeybekci’ye uyarı 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör