poyrazoğlu otomotiv etiler

Vatan Partisi İl Başkanı Çobanoğlu oldu

Vatan Partisi Denizli İl Örgütü, Amiral Soner Polat Olağan Kurultayını Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirdi. İki adayın yarıştığı seçimin ardından Mehmet Çobanoğlu Vatan Partisi İl Başkanı oldu. Kurultayda Vatan Partisi Genel Saymanı Dr. Serhan Bolluk’ta yer aldı.

14-01-2020 08:07

İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu’nun açılış konuşmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı söylendi. Merkez Disiplin Kurulu üyesi Mustafa Güleç’in divan başkanı olduğu kurultayda, Pamukkale İlçe Başkanı Av. Müzeyyen Susar ve Büşra Ezgi Duman divan üyeliklerine seçildi.

Vatan Partisi Genel Saymanı Serhan Bolluk yaptığı konuşmada, “Çok kritik günler geçiriyoruz, farkındayız ve içindeyiz. Süreç çok hızlı gelişiyor. Son on içinde İran ABD üslerini vurdu, Amerika ne yaptı hiç bir şey, üstelik Trump İran’la koşulsuz görüşmeye hazır olduğunu söyledi. Amerika’nın ne yapacağı bizim sorunumuz değil. Amerika ne yapar? Hiç bir şey yapamaz. Bir tek suikast yapar. Süleymani hepimizin şehididir. Yalnız bu coğrafya öyle bir coğrafyadır ki her kahraman ardından en az on tane kahraman çağırır. Kendi ülkemizden biliyoruz. Ömer Halisdemirler, Fethi Sekinler, El Bab şehitlerimiz hep yeni kahramanları çağırdı. Diğer tarihi bir olay da Irak Meclisinin aldığı ABD’yi Ülkeden çıkarma kararı. ABD çıkmam diyor. Şansı yok. Tası tarağı toplayıp defolup gidecek. Bu kararla dünyanın karar merkezi de Avrasya’ya kaymıştır” dedi.

Daha sonra mevcut il başkanının çalışma ve mali raporu okumasının ardından başkan adayları Mehmet Çobanoğlu ve Ahmet Gündüz birer konuşma yaptı.

Kurultayda, büyük kurultaya sunulacak MYK Raporu oya sunuldu ve oybirliği ile kabul edildi. Yapılan seçimlerin ardından Mehmet Çobanoğlu Vatan Partisi İl Başkanlığına getirilirken, Ahmet Suseven, Ali Korkmazcan, Gökhan Dikmen, Güray Kubilay Gürsoy, Halis Özkan ve Sabri Kasapoğlu yönetim kurulu üyeliklerine seçildi.

Haber Merkezi    

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Vatan Partisi İl Başkanı Çobanoğlu oldu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör