poyrazoğlu otomotiv etiler

Vatan Partisi geleceğe hazır!

Vatan Partisi İl Başkanları, Genel Başkan Doğu Perinçek’in başkanlığında toplandı. Video konferans yöntemiyle yapılan toplantıda, Koronavirüs salgınının ekonomiye etkisi değerlendirildi. Üretim Devrimi için bütün illerde propaganda seferberliği kararı alındı. İl Başkanları toplantısının hemen akabinde, Vatan Partisi Denizli il örgütü de Yönetim Kurulu toplantısını yaparak gündemi değerlendirdi, çalışmalar tartışıldı.

14-04-2020 14:13

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Çobanoğlu,”Yeni tip Koronovirüs salgınına rağmen Partimiz Denizli’de siyasi çalışma ve toplantılarına hız kesmeden devam ediyor. Parti olarak üzerimizde büyük sorumluluk var. Koronovirüs tüm Türkiye’mize olduğu gibi tüm dünyaya kamucu ekonomik anlayışı dayattı. Yıllardır söylediğimiz şeyler bir bir gerçek oluyor. Üretim ekonomisinin ne kadar gerekli olduğu ortaya çıktı” dedi.  Yönetim Kurulu üyeleri Korona sürecinde ilimizdeki son duruma ilişkin raporlar, siyasi ve örgütlenme çalışmaları üzerine görüşlerini belirttiler. Propaganda ve basın çalışmalarına ilişkin raporlar değerlendirildi. 

Önümüzdeki dönem için planlamalar yapılan toplantıda, Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek başkanlığında yapılan İl başkanları toplantısında alınan kararlara paralel olarak, bütün üyelerin sosyal medyada görülen yıkıcı, bölücü, birlik ve beraberliğimizi bozan kara propagandaya karşı mücadele etmesi ve Vatan Partisi'ne üye kampanyası başlatma kararı alındı. 

“Öncü gençlik “hızır ekip” göreve hazır!”

Toplantıda Denizli'de Koronavirüs döneminde neler yapılabileceği görüşüldü. Vefa kurulu ile koordineli çalışma fikri ve evden çıkamayan insanlarımız için ilk gün oluşturulan Öncü Gençlik kadrolarının bulunduğu “Hızır Ekip”in çalışmalarına hız verilmesi yönünde karar alındı. 

“Halkımız evde kalmaya ve kurallara uymaya devam etmeli!”

Vatan Partisi İl Başkanı Mehmet Çobanoğlu, “Pazartesi sokağa çıkma yasağının kalması ile rehavete kapılmamak gerektiğini belirterek Denizlili hemşerilerimizi hem kendi hem de sevdiklerinin sağlığını tehlikeye atmamak için evde kalmaya ve kurallara uymaya davet ediyoruz” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Vatan Partisi geleceğe hazır!
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör