etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

Vatan Partisi Adayı Güleç, Denizli Barosu’nu ziyaret etti

Vatan Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Güleç, Denizli Barosu’nu ziyaret etti. Güleç, Vatan Partisi’nin kumpas davalarına karşı büyük mücadele verdiğini söyledi.

22-03-2019 10:41

Beraberinde Vatan Partisi İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu ve Büyükşehir Başkan Başdanışmanı aynı zamanda Pamukkale Belediye Meclis Üyesi adayı Ali Korkmazcan’la birlikte Denizli Barosu’nu ziyaret eden Vatan Partisi Büyükşehir adayı Mustafa Güleç, Baro Başkanı Müjdat İlhan’la görüştü. Ziyarette konuşan Baro Başkanı Müjdat İlhan, “Sizi çok uzun süredir tanıyorum. Doğru bildiğiniz yolda hiç taviz vermeden mücadele ettiniz. Hiçbir zaman makam, mevki için yarışın içinde olmadınız. Ergenekon ve Balyoz kumpasları sırasında Silivri yollarındaki mücadeleniz unutulmaz” dedi.

Büyükşehir adayı Mustafa Güleç ise,  Vatan Partisi’nin kumpas davalarına karşı büyük mücadele verdiğini, Denizli Barosu’nun ve Denizlili bir çok avukatın o dönem bu mücadeleye katıldığını belirterek İlhan’a teşekkür etti. Güleç,  “Şu an Türkiye yeni bir krizin içinde yaşıyor. Kentimiz de aynı krizi daha derinden yaşıyor. Bu sorunlar ancak Mustafa Kemal’in temeli üretime dayanan kamucu karma ekonomik modeli ile aşılır. Bu da Atatürkçü bir başkan gerektirir. Ben de bu özellikleri taşıyorum. Denizli halkından Atatürkçü, yurtsever adayı desteklemelerini istiyorum”  dedi.

Güleç, Sarayköy Tekke Hamamlar bölgesinde yaşanan jeotermal sorunlarına karşı Denizli Barosu ve Aydın Barosu’nun mücadelesini bildiğini, çözümü hazırladıklarını ve Baro ile ortak mücadele etmek istediklerini belirtti. 

Ayhan AKAR

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Vatan Partisi Adayı Güleç, Denizli Barosu’nu ziyaret etti
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör