etiler poyrazoğlu otomotiv
27 Haziran 2019 Perşembe

Vatan Partili kadınlar hizmete talip 

Vatan Partisi Denizli İl örgütü Büyükşehir Belediye Başkan adayından sonra Merkezefendi ve Pamukkale ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. Merkezefendi adayı Elif Çobanoğlu, Pamukkale adayı Müzeyyen Susar oldu.

11-01-2019 11:18

Parti binasında kamuoyuna duyurulan adaylar Merkezefendi için Milli Eğitimden Emekli Memur  Elif Çobanoğlu, Pamukkale içinde Emekli Öğretmen-Avukat Müzeyyen Susar oldu. Adayları kamuoyuna duyuran il Başkanı İbrahim Kasapoğlu, “Denizli’de her kesimin umutsuzluk içinde olduğu bir ortamda yeni adaylarımızla umut olmaya devam ediyoruz. Kimsenin karamsar olmasına gerek yok. Merkezefendi ve Pamukkale ilçelerimize kadın eli değecek. Çözüm var, çare var, çünkü Vatan partisi var “dedi.

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Emekli Öğretmen-Avukat Müzeyyen Susar, hem öğretmenliği hem de avukatlığı sırasında çok sorunla karşılaştığını ve halkı yakından tanıdığını belirterek çözüm yollarını da bildiğini söyledi.

“Oyları bölmeyelim”

Merkezefendi Belediye Başkan adayı Elif Çobanoğlu ise Vatan Partisi kadınların ve gençlerin çok olduğunu belirterek, “Nüfusu 300 binden  çok olan iki büyük ilçemizde de kadın adaylarımız var. Kadın dayanışması ile sorunları çözeceğiz. Atatürk’te birleşeceğiz. Hep söylenir oyları bölmeyelim diye. Ben de diyorum ki oyları bölmeyelim, altı okta birleşelim, Vatan Partisi’nde birleşelim” dedi.    

Haber Merkezi 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Vatan Partili kadınlar hizmete talip 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör