poyrazoğlu otomotiv

Varlıker’den kadın üyelere teşekkür

CHP Merkezefendi İlçe Örgütü, partinin kadın kolları üyeleri ile kahvaltılı toplantıda buluştu. Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, 24 Haziran sürecinde özverili bir çalışma sergileyen kadın üyelere teşekkür etmek amacıyla bir araya geldiklerini belirtti.

01-08-2018 18:00

Kurultay tartışmalarının devam ettiği Cumhuriyet Halk Partisi’nde Merkezefendi İlçe Örgütü, Kadın Kolları üyeleri ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Toplantıya kadın kolları  ilçe yöneticileri de katıldı. CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, hiçbir karşılık beklemeden, bir oy daha kazanmak için gece gündüz çalışan kadınlara teşekkür edebilmek amacıyla böyle bir toplantı organize ettiklerini belirterek, “24 Haziran seçim sonuçlarını değerlendirebilmek için bir araya geldik. Ümidimizi kaybetmeden, umudumuzu yitirmeden birlik ve beraberlik içerisinde kadınlarımızın bu güzel dayanışması bizlere onur ve gurur veriyor. Kadınlarımızın siyasetin içinde etkin olarak yer alması son dönemde zirve yaptı. Kadınlarımız da kendi güçlerinin ve etkilerinin farkına vardı” dedi.

CHP’yi yerelde başarıya götüreceklerin kadınlardan başkası olmadığını sözlerine ekleyen Varlıker, “Önümüzdeki dönemde en önemli ihtiyacımız dayanışmadır. Tekrar omuz omuza olmaktır. Kadınlarımızın mücadele azmi ve kararlılığı tamdır. İşte onların bu azmine ve kararlılığına, birlik ve beraberlik içinde destek sağlayacak olanlarda biz yöneticileriz” dedi. 
Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Varlıker’den kadın üyelere teşekkür
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör