etiler poyrazoğlu otomotiv
27 Haziran 2019 Perşembe

Varlıker: Aday değilim

Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, mart ayında yapılacak yerel seçimlerde belediye başkan adayı adayı olmayacağını açıkladı. Varlıker, “Merkezefendi Belediyesi'ni kazanan bir örgütün başkanı olmak benim açımdan çok daha önemlidir, çok daha anlamlıdır. Gurur ve onur vericidir” dedi.

10-10-2018 17:54

Son dönemde hakkında Merkezefendi Belediye Başkanlığı’na aday olacağı yönünde söylentiler çıkması üzerine yazılı açıklama yapan CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, adaylığı düşünmediğini söyledi. Varlıker, “Son dönemde özellikle örgütümüzden gelen Merkezefendi Belediye Başkan Adayı olmam yönündeki yoğun talep ve yansımalarından kaynaklanan, ‘Kesin aday olur. İlçe Başkanlığından istifa eder’ gibi erken yapılmış yorumlar bir süredir kamuoyunu meşgul etmektedir. Hemen belirtmeliyim ki, kesinlikle böyle bir düşüncem yoktur” dedi. 

Merkezefendi kongresinde örgütün başkanı olarak yetki aldığını belirten Varlıker, “ Bu sorumluluk içinde 2019’da Merkezefendi Belediyesi'ni CHP’nin kazanması için yönetim kadrolarımızla, üyelerimiz ve seçmenlerimizle birlikte seçimlere odaklandık. Merkezefendi Belediyesi'ni kazanan bir örgütün başkanı olmak benim açımdan çok daha önemlidir, çok daha anlamlıdır. Gurur ve onur vericidir. Bizim için gün seçimler için seferber olma, hedefe ulaşmak için güç birliği ve sinerji yaratma günüdür. Teveccühlerinden ve desteklerinden dolayı başta yönetim kurulum ve örgütüm olmak üzere Cumhuriyet sevdalısı tüm güzel yürekli insanlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım” diye konuştu.
Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Varlıker: Aday değilim
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör