etiler poyrazoğlu otomotiv

Vakıfbank Genel Müdürü Üstünsalih, DSO’yu ziyaret etti

Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih ve beraberindeki heyet Denizli Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Üstünsalih ve beraberindeki heyet, DSO Başkanı Müjdat Keçeci, Meclis Başkanı Mehmet Tosunoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Cillov, Samet Tunay Gündüz ve Genel Sekreter Zeren Gerelioğlu tarafından ağırlandı. Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

21-09-2019 15:12

Denizli’nin müteşebbis bir ruha sahip olduğuna vurgu yapan Keçeci, Denizli ekonomisi hakkında güncel rakamları vererek Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih’i bilgilendirdi. Denizli Sanayi Odası için Vakıfbank’ın diğer bankalardan daha farklı bir değeri olduğunu ifade eden Keçeci, “Bunun sebebi Denizli Çardak Özdemir Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’ndeki partnerimiz olmanız. Ayrıca kriz dönemlerinde sanayicilerimizin yanında olduğunuzu gösteriyorsunuz. Bu desteğinizi Denizlili sanayicilerimiz önemseyecektir. Çünkü yağmurda şemsiye kapatan bir banka ile çalışmak isteyeceklerini sanmıyorum” dedi.

Genel Müdür Üstünsalih, “Biz olabildiğince sanayicilerimizin yanımda olmaya çalışıyoruz. Biz de piyasalar düzeldiğinde yine tercih edilen banka olmak istiyoruz.” dedi. Genel Müdür Üstünsalih ziyareti anısına DSO Başkanı Müjdat Keçeci’ye, bir plaket verdi.  Keçeci’de Üstünsalih’e ziyareti anısına Denizli’de üretilen çeşm-i bülbül takdim etti.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Vakıfbank Genel Müdürü Üstünsalih, DSO’yu ziyaret etti
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör