poyrazoğlu otomotiv etiler

Üst yapısı biten mahallelerde parklar yenilenecek

Merkezefendi Belediyesi tarafından üst yapısı tamamlanan Karaman, Akkonak, İlbade ve Muratdede Mahalleleri’nde bulunan parklarda yenileme çalışmaları başladı. Başkan Subaşıoğlu, “Üst yapı çalışmalarımızı bitirdiğimiz mahallelerimizde parklarımızda yenileniyor, Merkezefendi daha da güzel oluyor” dedi.

26-06-2018 17:40

Merkezefendi Belediyesi,  Karaman, Akkonak, İlbade ve Muratdede Mahalleleri’nde üst yapı çalışmalarını tamamladı. 4 mahallede yapılan üst yapı çalışmalarıyla mahallelerin çehresi değişti. Bu çerçevede özellikle üst yapı çalışmalarının tamamlandığı bu mahallelerde Merkezefendililerin daha güzel park alanlarında vakit geçirebilmeleri, çocukların oyun alanlarında oyun oynayabilmeleri için de Merkezefendi Belediyesi tarafından parklarda yenileme çalışmaları başladı.

Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, park yenileme çalışmalarıyla birlikte Merkezefendi’nin daha da güzel olacağını söyledi. Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendimizin daha da güzel olması için yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Karaman, Akkonak, İlbade ve Muratdede Mahallelerimizde üst yapı çalışmalarımızı sonlandırdık. Çehresi değişen bu mahallelerimizde artık parklarımızı da yenileme vakti geldi. Ekiplerimiz bu mahallelerimizdeki parklarımızda çalışmalarına başladı. Parklarımızı da yenileyeceğiz ve Merkezefendi ilçemiz daha da güzel olacak” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Üst yapısı biten mahallelerde parklar yenilenecek
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör