etiler satılık oto

Ünlü yazarlar kitaplarını imzaladı, Denizlililerle buluştu

Merkezefendi Belediyesi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen Kitap Günleri’ne Merkezefendili ve Denizlili okurlar büyük ilgi gösterdi. MKM’de süren Kitap Günleri’ne katılan ünlü yazarlar kitaplarını imzaladı, düzenlenen söyleşilerle Denizlililerle buluştu. 

07-10-2019 19:25

Kitap Günleri’nin ikinci gününde Hanefi Avcı ‘Devletin Güvenliği’, Erol Mütercimler ‘21.Yüzyılda Fikrimizin Rehberi’, Hatice Kübra Tongar, Ataol Behramoğlu ‘Yaşadıklarımdan Öğrendiğim Bir Şey Var’ adlı, İhsan Eliaçık ‘Demokratik Özgürlükçü İslam Nedir,Ne Değildir? ve Özkul Çobanoğlu ‘Türk Mitolojisi Üzerine’ adlı söyleşi gerçekleştirdi. Denizlili kitapseverlerin ilgisinden memnun olduklarını söyleyen ünlü yazarlar, bu imkanı sağlayan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a teşekkür ettiler. Başkan Doğan da davetlerini kırmayarak okurlarıyla buluşan yazarlara, adlarına dikilen fidanları takdim ederek teşekkür etti. 

İmza günü etkinlikleri kapsamında Kitap Günleri’nin ikinci gününde Kezban Küçük, Hanefi Avcı, Aydın Ilgaz, Nilgün Ilgaz, Erol Mütercimler, Özkul Çobanoğlu, Sacide Çobanoğlu, Saygı Öztürk, Ataol Behramoğlu, İhsan Eliaçık, İlhan Şeşen, Yusuf Asal, Arif Aslan, Hatice Kübra Tongar, Süleyman Solmaz ve İsmail Alaca okurlarıyla bir araya geldi.

Kitap Günleri’nin üçüncü gününde ise, Kahraman Tazeoğlu, Tufan Gündüz, Sinan Meydan, Mustafa Balbay, Hakan Karataş, Murat Menteş, Selçuk Erdem, Ali Lidar ve Başak Buğday  kitaplarını imzaladı, söyleşilere katıldı. düzenlenecek.Dilara Keskin, N.G Kabal, Ahmet Yavuz, Toygun Atilla, Can Gazalcı, Hasan Atmaca, Emre Gül ve Ercan Kesal okurlarıyla buluştu.  Denizli yazarlar Hasan Süzek, Özkan Fidan, Canan Türkaslan ve Can Sinanoğlu da kitaplarını imzaladı.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Ünlü yazarlar kitaplarını imzaladı, Denizlililerle buluştu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör