etiler poyrazoğlu otomotiv

Üniversitede perde açılıyor

Pamukkale Üniversitesi Tiyatro Topluluğu’nun Hayal Perdesi oyuncuları ve Tabib-ül Curcuna ekibinin düzenlediği 10. Tiyatro Festivali, 9-16 Nisan tarihleri arasında yapılacak.

12-03-2018 16:04

Türkiye’nin dört bir yanından üniversitelerin tiyatro gruplarının katılacağı 10. Tiyatro Festivali, 9 Nisan’da perde açacak. Pamukkale Üniversitesi Tiyatro Topluluğu’nun Hayal Perdesi Oyuncuları ve Tabib-ül Curcuna ekibinin düzenleyeceği tiyatro festivali kortej yürüyüşü başlayacak ve 16 Nisan’a kadar sürecek.

Festivalde sahnelenecek tiyatro oyunlarının dışında söyleşiler, tiyatro üzerine eğitimler ve atölye çalışmaları da gerçekleşecek. Festivalde sahnelenecek oyunlar ücretsiz izlenebilecek.    Hasan Kasapoğlu Kültür Merkezi’nde oynanacak oyunlara davetiye ile giriş yapılacak, davetiyeler oyun günü Hasan Kasapoğlu Kültür Merkezi’nde kurulacak stanttan temin edilebilecek.

Festivali organize eden ekipler, "Tiyatro sanatın tümü gibi bir okuldur eğitir insanı, dünyasının sınırlarını genişletir der şair. Biz de bu güzel okulun sınırlarını genişletmek tiyatro sevenlerle buluşturmak için 10. kez tiyatro festivalimizi gururla düzenliyoruz. Sabırsızlıkla sizleri festivalimize bekliyoruz” diyerek tiyatro severleri oyunlara davet etti.

Haber Merkezi

 

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Üniversitede perde açılıyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör