etiler poyrazoğlu otomotiv
16 Eylül 2019 Pazartesi

Üniversitede mezuniyet heyecanı başladı

Pamukkale Üniversitesi’nin 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Genel Mezuniyet Töreni’nde bu yıl yaklaşık 10 bin  öğrenci mezuniyet heyecanı yaşayacak.

14-06-2019 10:48

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Pamukkale Üniversitesi Genel Mezuniyet Töreni için yönetim hazırlıklarda sona geldi. Bu yıl 21-22 ve 29 Haziran  tarihlerinde üç gün boyunca gerçekleşecek mezuniyet töreninin açılış programı il protokol üyelerinin katılımıyla 21 Haziran Cuma günü saat 10.00’da yapılacak. PAÜ Spor Salonu’nda üç gün sürecek ve enstitü, fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarının mezunlarını kapsayacak olan genel mezuniyet törenleri üç ayrı oturumda gerçekleştirilecek. 

İlk gün Tıp Fakültesi ile başlayacak olan programın devamında Sağlık Bilimleri Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu öğrencileri; ikinci gün Mühendislik Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Eğitim Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Çal Meslek Yüksekokulu, Honaz Meslek Yüksekokulu öğrencileri; üçüncü gün ise Fen Edebiyat Fakültesi, Turizm Fakültesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Enstitülerin öğrencileri mezun olma heyecanını yaşayacak.

Her akademik birimin dereceye giren öğrencilerinin ödüllendirileceği törende ayrıca bu yıl Turizm Fakültesi Turizm Rehberliği Bölümü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü İkinci Öğretim (İ.Ö.) Programı, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Organik Tarım İşletmeciliği Bölümü (İ.Ö.) ve Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü (İ.Ö.) ilk mezunlarını verecek. Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Üniversitede mezuniyet heyecanı başladı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör