etiler poyrazoğlu otomotiv
26 Ağustos 2019 Pazartesi

Ülkücülerden kök hücre kampanyasına destek

Denizli Ülkü Ocakları, Pamukkale Üniversitesi  Hastaneleri ve Kızılay’ın başlattığı kök hücre bağışı kampanyasına destek verdi.

15-01-2019 11:53

Ülkücüler, PAÜ Hastanesine kök hücre bağışında bulundu. Kampanyaya, Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu, Pamukkale Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Han, Türk Eğitim Sen (TES) Denizli Şube Başkanı Emre Erdoğan, Ülkü Ocakları PAÜ Başkanı Muhsin Çıray, önceki Dönem Ülkü Ocakları Başkanı Murat Naci Öncel ve çok sayıda ülkücü katıldı.  

Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu, “Ülkemizde lösemi maalesef yaygın bir hastalık ama, tedavisi imkansız değil. İmkan biziz. Ülkemizde kök hücre bağışı oranı çok düşük,  bu sebeple her yıl bir çok vatandaşımız, çocuğumuz sırf donör bulunamadığından hayatını kaybediyor. Biz de Ülkü Ocakları olarak kök hücre bağışı konusunda farkındalık yaratmak, bu konuya dikkat çekmek amacıyla PAÜ  Hastaneleri ve Kızılay’ın başlattığı kök hücre bağışı kampanyasına destek veriyoruz. Buradan tüm halkımızı başlatılan bu kampanyaya destek vermeye çağırıyorum” diye konuştu. 

Haber Merkezi 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Ülkücülerden kök hücre kampanyasına destek
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör