poyrazoğlu otomotiv etiler

Uğurlular Tekstil akademi kurdu

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Uğurlular Tekstil firma içi eğitimlerini tek bir çatı altında toplayarak UGR Akademi’yi kurdu. 

13-07-2019 11:47

“Kaliteli ve yüksek üretim bir ekip işidir” mottosundan hareketle yola çıkan UGR Akademi; operatörlerden, teknisyenlere, laborantlardan mühendislere kadar farklı görevdeki personelin teknik bilgi ve yeteneklerini ve kişisel gelişimlerini artırmaya yönelik eğitimler düzenleyerek katılım belgesi veriyor.

UGR Akademide, eğitim konuları katılımcı personelin bilgi seviyesine göre belirlenip, günlük çalışma hayatlarında kullanacakları şekilde örneklendirilerek işleniyor. İnteraktif olarak yapılan eğitimler hem motivasyon kaynağı hem de ekip ruhu oluşmasına katkı sağlıyor.   Akademinin ilk eğitimi iplikçilikte temel hesaplamalar konusunda düzenlendi. Eğitim tamamlayan çalışanlara sertifikaları törenle verildi. 

Uğurlular Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Osman Uğurlu, “Firmamız bünyesinde akademi kurmamızın temel amacı kaliteli ve yüksek üretim bir ekip işidir mottosuyla personelimizi bilinçlendirmek, konusuna ve tekstile hâkimiyetini artırmaktır. Bilinçli bir ekiple yapılan üretimde hatalar minimuma iner, ayrıca çalışanlar çözümün bir parçası haline gelir” dedi. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Uğurlular Tekstil akademi kurdu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör