poyrazoğlu otomotiv
27 Mayıs 2019 Pazartesi

Uğur Okulları öğretmenlerine  tasarım eğitimi

Denizli Uğur Okulları’nda görev yapan öğretmenlere çoklu ortam tasarımı eğitimi verildi. Dr.Yavuz Samur’un verdiği eğitimde  öğretmenler eğitimde kendi çocukluklarından başlayıp günümüze kadar gelerek, teknoloji, oyunlar, sosyal medya konulu eğitim içeriğine katılarak kendi branşları ile ilgili oyun tasarımını öğrendiler.

08-10-2018 10:31

BAÜ Eğitim Bilimleri Fakültesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölüm Başkanı Dr. Yavuz Samur, Denizli Uğur Okulları öğretmenlerine "Çoklu Ortam Tasarımı" eğitimi verdi. Öğretmenler eğitimde kendi çocukluklarından başlayıp günümüze kadar gelerek, teknoloji, oyunlar, sosyal medya konulu eğitim içeriğine katılarak kendi branşları ile ilgili oyun tasarımını öğrendiler. Eğitim teknolojileri, öğretim tasarımı dijital oyun temelli öğrenme, eğitimde oyunlaştırma, çocuk ve medya, eğitimde bilgi ve iletişim teknolojilerinin kullanımı konularında eğitim veren Dr Samur, Denizli Uğur Okulları öğrencilerinin eğitimine katkıda bulundu.

Denizli Uğur Okulları yönetimi, yenilikçi çağdaş eğitimi ilke edindiklerini,  bu eğitimle öğrencilerini teknoloji bağımlılığından uzaklaştıracaklarını,  öğrencilerin derslerde oyunla öğrenmeyi teknoloji kullanımını sınırlamayı öğretmenlerinden öğreneceklerini belirtti.  Okul yönetimi hizmet içi eğitimleri çok önemsediklerini vurgulayarak, "STEM" eğitimi ile başlayan ve "Çoklu Ortam Tasarımı " eğitimi ile devam eden serüvene   devam edeceklerini dile getirdi.

Haber Merkezi

 

 

 

 

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Uğur Okulları öğretmenlerine  tasarım eğitimi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör