poyrazoğlu otomotiv etiler

Türk Havlusu’nun Çin seferi

Çin’in Guangzhou şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük fuarlarından Kanton Fuarı’na Denizli’den 20 firma katıldı. Fuara katılan Denizli firmaları adına Denizli İhracatçılar Birliği’ne Mükemmel İş Ortakları Ödülü verildi. 

04-05-2018 15:00

Türk havlusu kalitesi ve özgünlüğü ile uluslararası profesyonel alıcıların ilgisini çekmeye, dünyanın dört bir yanında tanınmaya devam ediyor. Türk havlusu rüzgarı bu kez Çin'de esti. Mayıs ve kasım olmak üzere, yılda iki defa Çin'in Guangzhou şehrinde gerçekleştirilen ve dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Kanton Fuarı,  1 Mayıs’ta açıldı. 5 Mayıs’a kadar açık kalacak fuara  Denizli'den 20 firma katıldı. Küresel alıcıların buluşma noktası haline gelen fuarda Denizlili firmalar sektör temsilcileri ile görüşme fırsatı buldu.

DENİB’e Ödül...

Bu yıl 123.  Kez  düzenlenen Kanton-Çin İthalat ve İhracat Fuarı’nda; fuara katılan  Denizli firmaları adına Denizli İhracatçılar Birliği’ne 123. Kanton Fuarı Uluslararası Pavyonu- Mükemmel İş Ortakları Ödülü verildi. 

Ödülü Denizli İhracatçılar Birliği adına Neşe Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Arif Şensöz aldı. Şensöz, her sene katıldıkları Kanton Fuarı’nın ev tekstili sektörü ihracatı için oldukça önem taşıdığını ve Turkish Towels markasıyla Türk havlusunun da Çinli ve Avrupalı alıcılar tarafından yoğun ilgi gördüğünü söyledi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Türk Havlusu’nun Çin seferi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör