poyrazoğlu otomotiv etiler

Turizmcilerin Moskova çıkarması

Pamukkale Sağlık Turizmi  Derneği, Moskova’da yapılan Türkiye-Moskova Sağlık Turizmi Zirvesi’ne katıldı, Pamukkale ve Denizli’nin tarihi ve doğal güzelliklerini tanıttı.

05-04-2018 17:25

Moskova’da yapılan Türkiye –Moskova Sağlık Turizmi Zirvesi’nde Denizli’yi Pamukkale Sağlık Turizmi Derneği temsil etti. İki gün süren zirvede dernek yöneticileri  Pamukkale’nin tarihten gelen sağlık kenti özelliklerini anlattı, Pamukkale ve Karahayt’taki sağlık turizmi tesislerini tanıttı ve projelerinin sunumlarını yaptı.

Zirveye katılanlar Denizli heyetinin tanıtım çalışmalarına yoğun ilgi gösterdi. Pamukkale Sağlık Turizmi Derneği Genel sekreteri Tansu Köse, “Turizm zirvesinde Pamukkale’yi tanıtan çalışmalar yaptık. Denizli’nin sağlık turizmi kapasitesini ve tesislerin özelliklerini anlatan sunumun ardından zirveye katılan firma temsilcileriyle ikili görüşmeler yaptık.  Ekibimizin çalışmaları yoğun ilgiyle karşılandı. sonra başlayan ikili görüşmelerde bölgemizdeki kurumların verdikleri hizmetler aktarıldı. Bu tür organizasyonlara daha sık katılıp Denizli’nin ve Pamukkale’nin sağlık ve turizm sektörlerinde marka  şehir olma çalışmalarına katkı koyacağız” dedi.

Haber Merkezi

 

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Turizmcilerin Moskova çıkarması
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör