poyrazoğlu otomotiv etiler

TKDK 3. başvuru çağrı ilanına çıktı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK)2014-2020 IPARD Programı 3. Başvuru çağrı İlanına çıktı. 21 Aralık 2017 tarihinde çıkılan ilan ile ilgili başvurular 12 Şubat 2018 tarihinde TKDK İl Koordinatörlüğünde kabul edilmeye başlanacak.

25-12-2017 16:59

Başvuru kabulüne ilişkin bu çağrının, IPARD Programı 2014-2020 dönemi kapsamında yatırım yapmak isteyen işletmeler tarafından destek almak üzere yapılacak başvurular ile ilgili olduğunu vurgulayan TKDK Denizli İl Koordinatörü Murat Kar,  “IPARD II Programının üçüncü çağrı ilanına çıkmış bulunmaktayız. Uzun süredir beklediğimiz bu çağrıdan tüm Denizlili yatırımcılarımızın faydalanmaları için yatırımcılarımızdan hızlı davranmalarını istiyoruz” dedi.

Kar ayrıca “Başvurular hakkında detaylı bilgiler ve başvuru kurallarının yer aldığı Başvuru kuralları için, Başvuru Çağrı Rehberleri (versiyon 3.0) Kurumumuzun resmi internet adresinden (www.tkdk.gov.tr) ve İl Koordinatörlüklerinden temin edilmelidir. Ayrıca, bu başvuru çağrı döneminde Kurumumuz tarafından yapılacak ilave duyuru ve bilgilendirmeler de bu çağrı ilanı kapsamında dikkate alınmalı ve söz konusu duyuru ve bilgilendirmeler, kurumumuzun resmi internet adresinden (www.tkdk.gov.tr) takip edilmelidir. Ayrıntılı bilgi için tüm yatırımcılarımızı kurumumuza davet ediyoruz” çağrısında bulundu.

Üçüncü Başvuru Çağrı İlanı kapsamında “Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar” ile “Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme” tedbirlerinden başvurular kabul edilecek.

Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirmeye yönelik projeler için başvurular, 12 Şubat 2018 tarihinde saat 09.00’da kabul edilmeye başlayacak.   Ayrıca başvuruların 12 Mart 2018 Pazartesi günü saat 21.00’a kadar devam edeceğini belirten TKDK Denizli İl Koordinatörü Kar, Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar için ise başvuruların 01 Mart 2018 Perşembe günü saat 09.00’dan itibaren online sistem üzerinden gerçekleştirileceğini belirtti.  

 

 

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - TKDK 3. başvuru çağrı ilanına çıktı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör