poyrazoğlu otomotiv etiler
6 Haziran 2020 Cumartesi

Tiyatro  bir ‘Tık’  uzağınızda

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, oyunlarını ve programlarını takip etmek isteyen sanatseverler için yeni bir internet sitesi hazırladı.  Sanatseverler sahnelenecek oyunlar hakkında detaylı bilgiye ulaşabileceği gibi, diledikleri oyunu seçerek rezervasyonlarını internetten yapabilecek.

07-11-2018 14:37

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, oyunlarını ve programlarını takip etmek isteyen sanatseverler için http://tiyatro.denizli.bel.tr adresinden hizmet veriyor. Şehir Tiyatrosu aylık programına internet sitesinden erişebilen vatandaşlar sitede ayrıca oyunlar hakkında detaylı bilgiye ve oyuncu profillerine de ulaşabiliyor.Öte yandan sanatseverler diledikleri oyunu seçerek rezervasyon işlemlerini de aynı site üzerinden gerçekleştirip, e-bilete sahip olabilecek. 

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, kasım ayında "Bir Deli’nin Hatıra Defteri",  ‘Kahvede Şenlik Var’, ‘Söz Sende’ ve ‘Kamyon’ oyunlarını sahnelerken,  Genç Denizli Tiyatro Kulübü ise ‘Kadın Hikâyeleri’, ‘Dünyanın Ortasında Bir Yer’ ve ‘Tartuffe’ oyunlarını izleyiciyle buluşturacak. Program hakkında detaylı bilgi, rezervasyon ve e-bilet işlemleri için http://tiyatro.denizli.bel.tr adresinden bilgi alınabilecek.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Tiyatro  bir ‘Tık’  uzağınızda
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör