poyrazoğlu otomotiv etiler
18 Şubat 2019 Pazartesi

Tin: Zeybekci gururumuzdur

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Nihat Zeybekci’nin belediye başkanlığı, milletvekilliği ve bakanlığı dönemlerinde hem Denizli, hem de ülkeye büyük hizmetlerde bulunduğunu belirterek, “Zeybekci gurur kaynağımızdır” dedi. 

12-07-2018 17:46

Şahin Tin, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin son Ekonomi Bakanı olarak görevini tamamlayan Nihat Zeybekci’nin belediye başkanlığı, milletvekilliği ve bakanlık döneminin başarılarla dolu olduğunu söyledi.

Nihat Zeybekci’nin Denizli için bir şans olduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin, “Nihat Zeybekci, vizyonu olan, hedefler koyan ve bu hedeflere ulaşma konusunda iyi bir planlama ve ekibini yönetme kabiliyetine sahip, lider bir karakter. Zaten Denizli’ye ve ülkemize hizmet ettiği bu süreçte de bunu kanıtladı. Belediye Başkanlığı döneminde kentin çehresini değiştirdi. Devrim niteliğindeki projelerin hayata geçirilmesinde, kentin ve kamuoyunun desteğini almayı başardı. Kendisinden sonraki dönem için de yaptığı planlamalarla Denizli’nin önünü açtı. Milletvekilliği ve bakanlığı döneminde de Denizli’mize ve ülkemize önemli hizmetlerde bulundu. Denizli Ege’nin vizyon kenti oldu. Denizli siyasetin lider kentleri arasında yer aldı. İhracatımız Sayın Zeybekci döneminde rekor üstüne rekorlar kırdı. Kendisi başarılarıyla, Denizli’mizin ve davamızın yüzünü ağarttı” dedi.

“Durmak yok yola devam”

AK Parti’nin 16 yıllık hizmet destanında Nihat Zeybekci’nin önemli görevlerde bulunduğunu ve aktif rol üstlendiğini söyleyen Milletvekili Tin, “Bakanımız, enerjisinin ve tecrübesinin zirvesindedir. Davamızın, Denizli’mizin ve ülkemizin kendisine ihtiyacı vardır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceğine inancım tamdır. ‘Durmak Yok Yola Devam’  diyoruz. Emekleri, hizmetleri ve destekleri için kendisine teşekkür ediyor, kendisiyle birlikte daha nice hizmet destanları yazmaya devam edeceğimizi ifade ediyorum. Bu vesileyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan yeni yönetim sistemimizin ilk kabinesine de başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Haber Merkezi 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Tin: Zeybekci gururumuzdur
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör