poyrazoğlu otomotiv etiler
10 Aralık 2018 Pazartesi

Tin, “Tebrik ediyorum tek kişi sen oldun”

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin yeni yılın ilk dakikalarında Denizli'de yaptığı açıklamaları sosyal medya hesabından paylaşarak, "Ne demiş anlayan anlatsın lütfen" notu ile paylaşan Melike Basmacı'ya Şahin Tin’den tebrikli gönderme geldi.

02-01-2018 17:58

2018'in ilk dakikalarında Denizli'de açıklamalarda bulunan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "2018’deki 169 milyar dolarlık hedefe doğru yönümüzü çevireceğiz. 169'uda aşarak 60'lı rakamlar duymak istemiyoruz, 70'li rakamlar duymak istiyoruz. Onu da inşallah bu ülkenin özel sektörü, ülkenin üretimi, ülkenin ihracatı, bu ülkenin akıl teri ve alın teri o hedefleri yakalayacaktır” şeklinde değerlendirmelerde bulunmuştu.

Sosyal medya hesabından Bakan Zeybekci'nin sözlerini " Ne demiş anlayan anlatsın lütfen...." notu ile paylaşan CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı'ya AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin yine sosyal medyadan cevap verdi. Tin, Basmacı’ya  tebrikli bir gönderme yaptı.
CHP'li  vekil Basmacı'nın paylaşımını göndermede bulunan  Tin "Tebrik ediyorum... Sayın Bakanımız @ZeybekciNihat’nin söylediklerini anlayamayan tek kişi sen oldun!" diyerek Basmacıyı tebrik etti.
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Tin, “Tebrik ediyorum tek kişi sen oldun”
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör