poyrazoğlu otomotiv
27 Mayıs 2019 Pazartesi

Ticaret ve sofra kültürünü birleştiren fuar, 13 Eylül’de kapılarını açacak

Denizlili İrya Tekstil, 13-16 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Uluslararası Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’na katılıyor. Firma fuarda İrya Home markalı ürünlerini görücüye çıkaracak.

29-08-2018 10:33

Son 10 yılda ihracatını yüzde 82 artırarak, dünya genelinde tam 206 ülkeye ürün satışı başarısına imza atan ve sadece 2017’de 4,2 milyar dolar ihracat gerçekleştiren züccaciye sektörünü, Tüyap Beylikdüzü’nde buluşturacak olan fuar, sergilenen ürün çeşitliliğinin yanı sıra dört güne yayılan kültürel etkinlikleriyle de göz dolduracak.  Tüyap Beylikdüzü’nün 11 salonunda birden sezonun en yeni trendlerinin bir arada sunulacağı fuarın bir başka renkli etkinliğinde ise katılımcı markalar, “en şık akşam sofrası” seçilebilmek için yarışacak. ZUCHEX 2018’e, yurt içi ve yurtdışından 550 firmanın katılımı hedeflenirken, organizasyonu, 29 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

Denizli’den de İrya Tekstil firması İRYA HOME markalı ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturacak. Uluslararası Zuchex 2018’de sofra ve mutfak eşyalarından, elektrikli ev aletlerine, çelik mutfak eşyalarından dekoratif mobilya ve ev aksesuarlarına, ev tekstilinden cam, porselen ve seramiğe, plastik ev gereçlerinden, aydınlatma ve banyo  mutfak aksesuarlarına kadar binlerce tasarım sergilenecek.  Sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirecek olan fuar, sunacağı eşsiz ticaret fırsatları ve yeniliklerin yanı sıra birbirinden özel etkinliklere de ev sahipliği yapacak. 

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Ticaret ve sofra kültürünü birleştiren fuar, 13 Eylül’de kapılarını açacak
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör