TGB’li gençler şehitleri andı 

Türkiye Gençlik Birliği Denizli İl Örgütü, Batman’da haince şehit edilen 8 asker için Pamukkale Üniversitesi Ay Kafe’de  Şehitlerimizi Anma etkinliği düzenledi. 

08-10-2018 10:29

Batman’da şehit olan 8 asker için düzenlenen anma etkinliğine TGB üyeleri ve çok sayıda PAÜ öğrencisi katıldı. Etkinlikte öğrencilere seslenen TGB Denizli İl Başkanı Barış Dikmen  “Bildiğiniz üzere Batman'ın Hasankeyf ilçesinde yol yapım çalışmasının emniyetini sağlayan askerlerimizin, zırhlı askeri aracın geçişi sırasında PKK lı teröristler tarafından asfaltın altına tuzakladıkları el yapımı patlayıcı patlatılarak  8 vatan evladı şehit düşürülmüştür. Acımız büyük ama kinimiz daha büyüktür!  Amerika’nın desteklediği, 5 bin  TIR silah gönderdiğini hepimiz biliyoruz. Bu bir Türk -Amerikan savaşıdır. Türk- Amerikan savaşı sadece cephe de değil ekonomi de de devam etmektedir. Bizleri böyle yıldıramazlar. Ülkemizin dört bir yanı ve bölge ülkelerinden,   Amerika ve terör örgütleri gidene kadar bu savaş sürecek,  Türk Gençliğin Mehmetçiğe desteği hiç bitmeyecek.  Mehmetçiğimize güvenimiz tamdır. Emperyalizmi bu topraklardan süpürecek ve tekrardan barış ve huzur sağlayacak askerlerimize selam olsun” dedi. 

Etkinlik şehitler için bir  dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi. 

 Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - TGB’li gençler şehitleri andı 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[HY000] [1203] User dehacom_yeni already has more than 'max_user_connections' active connections' in /home/dehacom/public_html/system/libs/database.php:6 Stack trace: #0 /home/dehacom/public_html/system/libs/database.php(6): PDO->__construct('mysql:dbname=de...', 'dehacom_yeni', 'xPTT=gda[rnn') #1 /home/dehacom/public_html/system/libs/model.php(12): Database->__construct('mysql:dbname=de...', 'dehacom_yeni', 'xPTT=gda[rnn') #2 /home/dehacom/public_html/app/models/site/sonyazi_model.php(4): Model->__construct() #3 /home/dehacom/public_html/system/libs/load.php(21): Sonyazi_Model->__construct() #4 /home/dehacom/public_html/app/controllers/ortak.php(212): Load->siteModel('sonyazi_model') #5 /home/dehacom/public_html/app/controllers/ortak.php(187): Ortak->sag_yazarlar(Object(Sag_Model)) #6 /home/dehacom/public_html/app/controllers/haberler.php(81): Ortak->sagtaraf_dahil(Array) #7 /home/dehacom/public_html/system/libs/bootstrap.php(139): Haberler->detay('tgb- in /home/dehacom/public_html/system/libs/database.php on line 6