poyrazoğlu otomotiv
27 Mayıs 2019 Pazartesi

TES’den anlamlı ziyaret 

Türk Eğitim Sen Denizli Şube Başkanı Emre Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Denizli Şubesi Başkanı Mustafa Işık’ı ziyaret ederek  Batman ve Hakkari’de şehit olan Mehmetçikler için başsağlığında bulundu. 

11-10-2018 11:49

Ziyaret ile ilgili bilgi veren TES Şube Başkanı Emre Erdoğan, “Türk milletinin birlik ve beraberliğini bozmak için çaba sarf eden hainler ve işbirlikçilerinin hevesleri elbette kursaklarında kalacak, milletimizin birliği, dirliği ebediyete kadar baki olacaktır. Türk milleti kendisine kurulmak istenen hain ve sinsi tuzakları bertaraf edecek, bu topraklarda huzur ve güven içinde yaşamaya devam edecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmamalıdır. Bu vesileyle, milletimizin acısını paylaşıyor, hain saldırıda şehadet şerbeti içen şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, aileleri, yakınları ve Türk Milletine baş sağlığı diliyor, yaralı askerlerimize acil şifalar temenni ediyorum” dedi. 

Dernek Başkanı Mustafa Işık, ziyaretlerinden dolayı TES yönetimine teşekkür etti. Ziyarette, Kur'an-ı Kerim okundu ve şehitler için dua edildi. 

Haber Merkezi 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - TES’den anlamlı ziyaret 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör