poyrazoğlu otomotiv etiler

Tehlikeli afiş

Yabancı uyruklu vatandaşların karıştığı olayları çoğalması, sık sık onlarla ilgili sorunların gündeme taşınması ve Kale’de meydana gelen son olaydan sonra Denizli’de psikolojik olarak gelinen son nokta korkuttu.

17-10-2018 11:19

Bir esnaf işyerinin camına astığı afişle yabancılara karşı olan ruh halini yansıttı ama tehlikeli bir mesaj da vermiş oldu. Merkezefendi İlçesi’nin Delikliçınar mevkiinde bir tost dükkanının camına yapıştırılan afişi görenlerin tüyleri diken diken oldu.

Afişin üzerinde yazanları okuyanların bazıları hak verirken, bazıları da tepki gösterdi. Bunun son Kale olayından sonra yanlış değerlendirilebilecek bir mesaj niteliği taşıdığını söyleyip “Tehlikeli Mesaj” yorumu yapanlar oldu.

Denizli’de yaşayan ve ismi belli olmayan yabancı uyruklu bir kişi sayesinde ortaya çıkan ve paylaşılan fotoğrafta “İran, Suriye ve Afgan müşteri bu dükkana giremez. Alışveriş yapamaz. Girerse bu mekanda dayak yer” cümlesi yer alıyor.

Diğer taraftan paylaşımda Denizli’nin bazı mahallelerinde ve Kale İlçesi’nde de bu tür yazılarla karşılaşıldığı iddia edildi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Tehlikeli afiş
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör