poyrazoğlu otomotiv
23 Mayıs 2019 Perşembe

Tedavi için İstanbul’dan Denizli’ye geldi 

İstanbul'da yaşayan 43 yaşındaki şeker hastası Ömer Mustafa Baysal, bacaklarında ağrı ve parmaklarında morarma şikâyeti ile Denizli Tekden Hastanesİ’ne geldi.   Kalp  Damar Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Burak Tamtekin  tarafından tedaviye alınan Baysal,  balon anjıoplasti işlemi uygulanmasının ardından kısa sürede şikâyetlerinden kurtuldu ve sağlığına kavuştu.

16-07-2018 17:37

İstanbul'dan Denizli'ye gelen Ömer Mustafa Baysal,  tedavi için gittiği Denizli Özel Tekden Hastanesi’nden sağlığına kavuştu.  Denizli Tekden Hastanesi Kalp  Damar Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Burak Tamtekin   aynı zamanda şeker hastası olan Ömer Mustafa Baysal’ın hastalığını tespit ettikten hemen sonra aynı gün içerisinde de balon anjıoplasti işlemi uygulayarak Baysal’ın şikayetlerine son verdi.

Operasyonu başarılı bir şekilde hayata geçiren Kalp  Damar Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Burak Tamtekin   “Periferik arter hastalığı sıklıkla arter duvarının tabakaları arasında kolesterol (vücutta bulunan bir çeşit yağ) içeriği yoğun olan, damar içine doğru uzanan kabartılar sonucunda damarların daralması ve bunun sonucunda damarın beslediği bölgeye yeterince kan gidememesi durumudur. Periferik anjiyoplasti (damarın genişletilmesi) işlemi, kolay ve basit olması, risklerin ameliyata göre daha az olması nedeniyle genel olarak daha fazla tercih edilen yöntemdir. İlerleyen teknolojinin yardımı ve artan tecrübe ile birçok damar bacak damar tıkanıklığı artık kolayca açılabilmektedir. Özellikle ileri yaşı olan birçok hastalığa sahip veya ameliyat olmak istemeyen hastalar için bu yöntem çok iyi bir alternatiftir.

Balon anjıo operosyonu ile sağlığına kavuşan hasta Ömer Mustafa Baysal ise; Op.Dr. Burak Tamtekin’in başarılı bir doktor olduğunu duyup  İstanbul'dan kendisi için geldiğini söyledi ve  kısa sürede sağlığına kavuşmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi. 
Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Tedavi için İstanbul’dan Denizli’ye geldi 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör