etiler poyrazoğlu otomotiv

TBMM’de 27. dönem

Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Nilgün Ök ve Gülizar Biçer Karaca, TBMM’nin 27. Dönem 2. Yasama Yılının başlamasıyla birlikte yeni döneme ilişkin açıklamalarda bulundu. AK Parti Milletvekili Şahin Tin, “Milletin meclisi, millet için var” derken, Nilgün Ök ve Gülizar Biçer Karaca, yeni dönemin Denizli ve Türkiye için hayırlı uğurlu olmasını diledi.

03-10-2018 17:49

TBMM Genel Kurulu, Anayasa'nın 93. maddesinde yer alan "Türkiye Büyük Millet Meclisi, her yıl Ekim ayının ilk günü kendiliğinden toplanır" hükmü uyarınca dün toplandı. 27. Yasama Dönemi 2. Yasama Yılı açılışı TBMM Atatürk Anıtı'nda düzenlenen törenle başladı.

Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Nilgün Ök ve Gülizar Biçer Karaca, TBMM’de yeni dönemin başlamasıyla birlikte açıklamalarda bulundu.Tin: Önemli kararlar arifesindeyiz

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, TBMM’nin 27. Dönem 2. Yasama Yılının başlamasıyla birlikte yeni döneme ilişkin açıklamalarda bulundu. Yeni dönemde de Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni bekleyen önemli gündem maddeleri olduğunu belirten Şahin Tin, “Başta ekonomi alanındaki düzenlemeler olmak üzere, önemli kararlar arifesindeyiz” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 27. Dönem 2. Yasama Yılı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın genel kurulda yaptığı konuşma ile başladı. Yeni Yasama yılına ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, yeni yasama yılının hayırlı olmasını diledi.

Ök: Mutlu ve gururluyum

27. Dönem 2. Yasama Yılı'nın başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımlayan AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, yeni dönemin Denizli ve Türkiye için hayırlı uğurlu olmasını diledi. Yeni dönemin etkin ve verimli bir yasama yılı olacağına inancının tam olduğunu ifade eden Milletvekili Ök, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türk milletine hizmet edecek olmanın mutluluk ve gururunu yaşadığını vurguladı. Yeni dönemin başlamasıyla birlikte güzel bir haber daha aldıklarını, Eylül ayı Türkiye ihracatının yüzde 22,6 artışla 14,5 milyar dolara ulaşarak tarihi bir rekor kırdığını kaydeden Milletvekili Ök, "İhracatta yakaladığımız bu tarihi rekor, IMF fırsatçılarına da en güzel cevap olmuştur” dedi.


Umudun fidanları Karaca’dan

CHP Doğa Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 27. dönem yeni yasama yılının ilk gününde tebrik kartları ve mektuplar yerine milletvekillerine çam fidanı hediye edecek. 

TBMM Genel Kurulu, 27. Dönem 2. Yasama Yılı, Atatürk Anıtı’nda düzenlenen törenle açıldı. Yeni yasama yılının ilk gününde milletvekillerine “Umut Fidanları” hediye eden CHP Doğa Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca,  “Umudun fidanları olacağına inandığımız çam fidanlarını milletvekillerimize hediye etmenin, ülkemizin siyasi kaynaklı büyük birçoklu kriz ortamı içinde olduğu bu dönemde farkındalık yaratmasını umuyorum” dedi.  Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - TBMM’de 27. dönem
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör