poyrazoğlu otomotiv etiler

Tazeoğlu, sevenleriyle buluştu

Denizli Büyükşehir Belediyesi 2'nci Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında ünlü yazar ve şair Kahraman Tazeoğlu sevenleriyle buluştu.

03-04-2018 15:35

Ayhan AKAR

Denizli Büyükşehir Belediyesi 2'nci Kitap Fuarı’nın en çok ilgi gören yazarlarından biri olan Kahraman Tazeoğlu, söyleşi ve imza etkinliğinde okur ve sevenleriyle bir araya geldi.

Fuar alanındaki 1 Nolu salondaki  “Okumayan Toplumda Yazar Olmak”  konulu söyleşide Tazeoğlu’nu dinlemek için Denizli dışından da birçok kişi katıldı. Denizli’ye sürekli gelmek istediğini ifade eden Tazeoğlu, kendisini dinlemeye gelen konuklara keyifli saatler yaşattı.

Türkiye'de geniş okuyucu kitlesine ulaşan, akıcı ve esprili anlatım tarzıyla okurlarının bir kez daha hayranlığını kazanan Kahraman Tazeoğlu, Denizli’de olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, gösterilen ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür etti.  Tazeoğlu, söyleşinin ardından imza standına geçti. Kitaplarını imzalatabilmek için uzun sıra oluşturan okurlarıyla bol bol fotoğraf çektiren Kahraman Tazeoğlu, fuara katılan yazar Metin Uca’nın standını da ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Ünlü yazar Tazeoğlu,  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a da fuarı düzenlediği için teşekkür etti. Tazeoğlu, "Biz yazarlar çok fazla televizyonlara çıkma ve çok sık okurlarıyla bir araya gelme imkanına sahip değiliz. Bizim en büyük şansımız bu fuarlar. Ama süreklilik önemli. Ne olur bu fuar hiç bitmesin. Çünkü her yıl bizi sabırsızlıkla bekleyen okurlarımız var" dedi.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Tazeoğlu, sevenleriyle buluştu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör