poyrazoğlu otomotiv etiler

Tayini çıkan müftüler veda etti

Denizli’de 6 ilçenin müftüsü tayinle başka görevlere atandı. Tayini çıkan ilçe müftüleri, İl Müftüsü Mehmet Aşık’ı ziyaret etti. Yeni aşk ve heyecanla yeni görev yerlerinde hizmet etmeye devam edeceklerini belirten ilçe müfettişleri, Aşık’tan helallik aldılar. 

19-07-2018 16:18

Tayinleri çıkan Buldan Müftüsü Sedat Çakar, Çameli Müftüsü Bayram Danacı, Çal Müftüsü Mehmet Ersöz, Serinhisar Müftüsü Ramazan Coşkun, Tavas Müftüsü Recep Balaban ve Bozkurt Müftü Vekili Kamil Aydın, İl Müftüsü Mehmet Aşık’a veda ziyaretinde bulundu. 
Ziyarette ilçe müftüleri adına konuşan Serinhisar Müftüsü Ramazan Coşkun, “Diyanet İşleri Başkanlığımız bünyesinde çeşitli kademelerinde çalıştığımız görev süresince büyük bir onurla görev yaptık. Görevimiz nedeniyle güzide ülkemizin çeşitli il ve ilçelerinde görevimizi yerine getirmeye devam edeceğiz. Üç yıl beraber görev yaptık. Tecrübenizden istifade ettik. Bundan sonraki görevimizde edindiğimiz tecrübeyle yolumuzu aydınlatacak. Yeni bir aşk ve heyecanla görev yerlerimizde hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle helallik dilemeye, hayır dualarınızı almaya geldik" dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Denizli Müftüsü Mehmet Aşık, “Kıymetli müftülerimize ilçelerine yaptığı hizmetlerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim. Siz değerli mesai arkadaşlarımla 15 Temmuz gibi hain darbe girişiminin akabinde zorlu bir süreçte, el ele vererek beraber çalıştık. Ben hakkımı helal ediyorum. Haklarınızı helal etmenizi istiyorum. Yeni görevlerinizde sağlıklı, huzurlu ve güzel günler geçirmenizi Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim” dedi.  Ziyaret sonunda Müftü Aşık, tayini çıkan ilçe müftülerine günün anısına plaket verdi.
Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Tayini çıkan müftüler veda etti
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör