poyrazoğlu otomotiv etiler

Tarım Fuarına rekor ziyaret

14. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, son yılların en yoğun katılımla gerçekleşen bölgesel tarım fuarı organizasyonuna ev sahipliği yaptı. 214 firmanın katılımıyla,30 bin metrekarelik modern fuar alanında düzenlenen 14. Denizli Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nı 5 gün boyunca 182.546kişi ziyaret etti.

06-03-2018 15:05

28 Şubat– 4 Mart tarihleri arasında EGS Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 14. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, 5 gün boyunca büyük ilgi gördü.

214 firmanın katılımıyla,30 bin metrekarelik modern fuar alanında düzenlenen 14. Denizli Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nı 5 gün boyunca 182.546kişi ziyaret etti. Her yıl katılımcı sayısını katlayarak artıran fuara, Orion Fuarcılık tarafından organize edilen ziyaretçi otobüsleri ile 5 gün boyunca 20 ilden binlerce çiftçi, ziraat odası ve birlik üyelerinin ulaşımı sağlandı. Fuar, katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla sektöre bu yıl da damga vurdu.

Fuarların en son teknoloji ve yenilikleri takip etmek için son derece önemli olduğuna dikkat çeken ziyaretçiler fuara tam not verdi. Traktör, biçerdöver, tarımsal mekanizasyon ve teknolojileri, sulama sistemleri ve ekipmanları, sera teknolojileri, tohum, fide, fidan, zirai ilaç, gübre, ekolojik tarım, agro bilişim, hayvancılık, yem, ambalaj firmalarının yer aldığı fuar alanında çiftçiler hem bütçelerine hem de aradıkları özelliklere uygun teknolojilere ulaşma imkânı buldu. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Tarım Fuarına rekor ziyaret
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör