etiler poyrazoğlu otomotiv
23 Eylül 2018 Pazar

Süper Ligin atmosferi yükseliyor

Denizli süper lig maçlarında 3. Hafta karşılaşmaları devam ederken, büyük heyecan da devam ediyor. Lider Tavas Birlikspor, zorlu Dokuzkavaklarspor maçını da 4-1 ile geçerken, ligin üstünde ve altında kıyasıya mücadele devam ediyor.

10-10-2017 19:03

HAFTANIN TAKIMI: BULDANSPOR
Süper ligin 3. Haftasında haftanın en önemli karşılaşmasında Buldanspor güçlü rakibi Yeşil Çivril Belediyespor’u yenmeyi başardı. Ligde üst sıralar için mücadele veren Buldanspor nefesleri kesen, 90 dakikanın ardından Yeşil Çivril Belediyespor’u 3-1 mağlup etmesini bildi. Akıllı futbolları ile rakiplerini futbol oynama şansı vermediler. Buldan stadında oynadığı zorlu karşılaşmada 90 dakika boyunca yılmayan ve galip gelmek için elinden geleni yapan ve mutlu sona ulaşan Buldanspor, oyun disiplininden kopmayarak adını haftanın takımı olarak yazdırmasını bildi.

HAFTANIN ANTRENÖRÜ: OSMAN KIRAÇ (TAVAS BİRLİKSPOR)
Haftanın en zorlu maçlarından Dokuzkavaklarspor karşılaşmasına çıkan Tavas Birlikspor’da galibiyetin mimarı antrenör Osman Kıraç  oldu. Saha kenarından futbolcularına çok iyi yöneten Kıraç, Dokuzkavaklarspor maçına futbolcularına çok iyi konsantre etmiş. Futbolcularına maçın önemini defalarca anlatan antrenör Osman Kıraç, verdiği taktik ve yerinde oyuncu değişiklikleri ile maçın kaderini değiştirmesini  başardı. Tavas Birlikspor antrenörü Osman Kıraç haklı olarak 3. Haftada haftanın antrenörü olarak adını yazdırmayı başardı.

HAFTANIN FUTBOLCUSU: RAMAZAN TANITMIŞ (YAĞMUR İZOLASYON AKHANSPOR)
Yağmur İzolasyon Akhanspor’un sağ kanattaki ele avuca sığmayan golcü oyuncusu Ramazan Tanıtmış, yine yaptı yapacağını. Pınarkentspor’un mağlubiyetini hazırlayan, attığı kritik golle takımının 2-0 galip gelmesini sağlayan Ramazan Tanıtmış, önemli maçın adamı oldu. Pınarkentspor karşılaşmasında eline geçirdiği pozisyonda affetmedi. Ramazan, kritik karşılaşmada bütün hünerlerine ortaya serdi. Saha içinde de arkadaşlarının acil yardımlarını koştu. Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisini sahaya yansıtan Ramazan Tanıtmış, Pınarkentspor’un sonunu hazırlayarak galibiyetin mimarı olmayı başardı. 

HAFTANIN HAKEMİ: BURAK ÖZTÜRK (BULDANSPOR – YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYESPOR)
Cumartesi günü haftanın en kritik ve en önemli karşılaşmasında Buldan stadında ki Buldanspor - Yeşil Çivril Belediyespor karşılaşmasında düdük çalan gelecek vaad eden hakemlerimizden Burak Öztürk,  haftanın en zorlu karşılaşmasını muazzam yönetti. Yardımcıları Mehmet Sami Öztaş ve Mert Dişçi ile her konuda mükemmel anlaştı. Pozisyonları çok yakından takip ederek büyük takdir topladı. Burak Öztürk, saha içinde futbolcular ile birebir uyumu çok çok iyiydi. Gösterdiği sarı ve kırmızı kartlarda sonuna kadar haklıydı. Disiplinden kesinlikle taviz vermeyerek maçın bir numaralı adamı olarak ortaya çıktı ve herkesin takdirini kazanmasını bildi. Süper ligin 3. Haftasında Burak Öztürk, Mehmet Sami Öztaş ve Mert Dişçi hatanın en iyi hakemleri olarak karşımıza çıktı.  

HAFTANIN OLAYLARI
Denizli süper lig maçlarında 3. Hafta karşılaşmaları devam ederken, büyük heyecan da devam ediyor. Lider Tavas Birlikspor, zorlu Dokuzkavaklarspor maçını da 4-1 ile geçerken, ligin üstünde ve altında kıyasıya mücadele devam ediyor. Haftanın derbisinde Buldanspor, Yeşil Çivril Belediyespor’u Akhanspor’da ezeli rakibi Pınarkentspor’u yenmeyi başardılar. Süper ligde oynanan 6 karşılaşmada toplam 20 gol atıldı. Merkezefendispor’un ligden ihraç edilmesi ile birlikte Sarayköyspor haftayı bay olarak geçti ve hanesine otomatikan üç puan yazıldı. Hakemlerimiz göstermiş oldukları yönetimlerle büyük takdir alarak alkışı hak ettiler. 

HAFTANIN EN İYİLERİ
Ahmet (Acıpayam Belediye)
Okan (Y.İ. Akhanspor)
Burak (Tavas Birlikspor)
Sercan Püye (Buldanspor)
Ziya (Y.İ. Akhanspor)
Sercan (Acıpayam Belediye)
İkrar (Yeşilköyspor)
Ramazan (Y.İ. Akhanspor)
Ömer (Buldanspor)
Samet (Tavas Birlikspor)
İbrahim (Yeşilköyspor)

HAFTANIN TOPLU SONUÇLARI
Tavas Birlikspor – Dokuzkavaklarspor  4-1
Buldanspor – Yeşil Çivril Belediye 3-1
Pamukkalespor – Yeşilköyspor  0-4
Bağbaşı Zeytinköy – Serinhisarspor 0-3 
Nikferspor – Acıpayam Belediye 0-2
Yağmur İzolasyon Akhanspor – Pınarkentspor 2-0 
Sarayköyspor (Bay)

GELECEK HAFTANIN PROĞRAMI
Yeşilköyspor – Buldanspor
Yeşil Çivrdil Belediye – Dokuzkavaklar
Pınarkentspor – Sarayköyspor
Acıpayam Belediye – Bağbaşı Zeytinköyspor
Serinhisarspor – Pamukkalespor
Yağmur İzolasyon Akhanspor – Tavas Birlikspor
Nikferspor (Bay)


DEĞERLENDİRME/ ORHAN MIKIROĞLU
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Süper Ligin atmosferi yükseliyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör