etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

Subaşıoğlu’na milliyetçi camiadan destek

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’na, milliyetçi camianın önemli isimlerinden Mustafa Semerci ve Muhammet Özcan’dan destek geldi. Semerci ve Özcan, “Cumhur İttifakı olarak Muhammet Subaşıoğlu’nu 31 Mart’ta güçlü bir şekilde destekleyeceğiz” dedi.

23-03-2019 10:52

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’na, seçim öncesinde destekler devam ediyor. 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı BBP kontenjanından Denizli Milletvekili Adayı olan Mustafa Semerci ve 2004-2009 yıllarında MHP’den  Üçler Belediye Başkanı olan Muhammet Özcan, yerel seçimlerde Muhammet Subaşıoğlu’nu destekleyeceklerini açıkladı.

Büyük Birlik Partisi kurucu üyesi olan Semerci, yerel seçimlerin  sıradan bir seçim olmadığını söyleyerek, “Biz Cumhur İttifakı’na kayıtsız, şartsız her zaman gönül verdik, içinde olduk. Mahalli İdareler seçimi  sıradan seçim falan değil. Bunu biz dilimiz döndüğü kadar anlatmaya çalışıyoruz. Bir beka meselesinden bahsediyoruz. Biz ülkücüler olarak, milliyetçiler olarak, Alperenler olarak her zaman Cumhur İttifakı’nın yanındayız. Şimdi biz diyoruz ki; Muhammet Başkanın yanındayız, Cumhur ittifakı olan her yerde varız. Ben bu şehrin yerlisiyim. En güzel çalışmaları Subaşıoğlu yaptı. Ufku açıktır, iyi hitap eder ve iyi bir eğitim almıştır. Fiili olarak, sözlü olarak her zaman yanındayız. Gönlü ferah olsun” şeklinde konuştu.

 “Cumhur ittifakı olarak arkasındayız”

2004-2009 yıllarında Milliyetçi Hareket Partisi’nden Üçler Belediye Başkanı olan Muhammet Özcan ise, “Muhammet Subaşıoğlu Başkanımızın başarılarının devamını diliyorum. Kendisinin 5 yıllık dönemde yapmış olduğu hizmetlerden ve projelerden dolayı da tebrik ediyorum. Kısa zamanda çok iş yaptı. Yapılan bütün işler de bu ilçenin, bu şehrin ihtiyacı olan işler. Cumhur İttifakı olarak kendisinin her zaman yanındayız, arkasındayız. 31 Mart günü güçlü bir şekilde Muhammet Subaşıoğlu Başkanımıza destek vereceğiz. Yolu açık olsun” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Subaşıoğlu’na milliyetçi camiadan destek
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör