poyrazoğlu otomotiv etiler

SUBAŞIOĞLU, MÜSİAD’DA PROJELERİ ANLATTI

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin(MÜSİAD)misafiri oldu. Başkan Subaşıoğlu, dernek üyeleriyle bir araya gelerek projeleri anlattı.

25-10-2017 18:26

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ziyaretlerine devam ediyor. Subaşıoğlu, bu kapsamda Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Denizli Şubesi üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Subaşıoğlu’nuMÜSİAD Denizli Şubesi Başkanı İsmail Biltekin ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

MÜSİAD üyeleriyle bir süre sohbet eden Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, daha sonra Merkezefendi’ye kazandırılan ve kazandırılacak olanprojeler hakkında bilgilendirme yaptı. Dernek üyelerinin de sorularını yanıtladı.

KÜTÜPHANE PROJESİNE PARANTEZ AÇTI

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, eğitimin öncelikli olduğu Merkezefendi ilçesine kazandırılacak olan Merkez Kütüphane projesi için parantez açtı ve “Türkiye’de parmakla gösterilecek” dedi. Başkan Subaşıoğlu, “İlçemize yeni bir projemizi daha kazandırıyoruz. Bilindiği üzere Merkezefendi’de eğitim bizim için öncelikli. Bu noktada eğitimle ilgili birçok yatırımımız oluyor. Bunlardan biri de şimdilerde Adalet Mahallesi’nde yükseliyor. Merkez Kütüphane projemizin inşaatı son sürat devam ediyor. Kütüphanemizde bin 100 metrekare yetişkin kütüphanesi, 800 metrekare çocuk kütüphanesi, bireysel ve grup çalışma odaları, konferans salonu, açık hava tiyatrosu, 300 metrekarelik bir kitap kafe gibi birçok sosyal alan yer alacak. Merkezefendi Belediyesi Merkez Kütüphanesi, ilçe sınırları içindeki tüm okullara ücretsiz servis araçlarıyla 24 saat boyunca hizmet verecek. Modern ve farklı mimarisiyle göz kamaştıracak. Esnek ve serbest bir mimarisi var.Yaşayan ve nefes alan bir mimarisi olacak. On binlerce kitabımız içerisinde olacak. Herkes ilçemizdeki kütüphanemizi işaret edecek” dedi.

MÜSİAD Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin ise Başkan Subaşıoğlu’nun ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret sonunda MÜSİAD Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na plaket takdim etti.

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - SUBAŞIOĞLU, MÜSİAD’DA PROJELERİ ANLATTI
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör