etiler poyrazoğlu otomotiv

Subaşıoğlu, ikinci dönemin kalfalık ve ustalık dönemi olacağını söyledi

AK Parti’nin yeniden aday gösterdiği Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı yoğun ve coşkulu bir katılımla gerçekleştirildi. Subaşıoğlu, “Bu dönem çıraklığın sona erdiği, kalfalığın ve ustalığın başladığı dönem olacak” dedi. 

11-02-2019 10:38

Merkezefendi Belediye Başkanı ve AK Parti Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’nun Seçim Koordinasyon Merkezi açılış törenine AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Milletvekilleri Şahin Tin ve Nilgün Ök,  İl Başkanı Necip Filiz, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, MHP İl Başkan Vekili Ziya Gökalp, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel’in yanı sıra MHP ve BBP ilçe başkanları, partililer ve vatandaşlar katıldı. Açılış törenine eşi Hacer Subaşıoğlu ile yürüyerek gelen Subaşıoğlu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. 

Törende konuşan MHP İl Başkan Vekili Ziya Gökalp, Cumhur İttifakı’nın başarısı için tüm güçleriyle çalışacaklarını söyledi. Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, “Bugün  2019-2024 dönemi için tekrar besmele çekiyoruz.  İkinci dönem için tekrar yola çıkıyoruz. Sizler bu soğuk havada bizleri yalnız bırakmadığınız için Allah razı olsun, hoş geldiniz, şeref verdiniz. 2014 yılında Denizlimiz büyükşehir oldu.  Büyükşehirle birlikte merkezde oluşan iki merkez ilçeden birisi olarak bizler Merkezefendi’de siz değerli hemşirelerimizin 31 Martta vermiş oldukları destekle göreve geldik. Bugüne kadar Merkezefendi Belediyesi sadece yeni kurulan 28 ilçe belediye arasında değil tüm Türkiye’de 900’ü aşkın ilçe belediyesi arasında en çok ve en çeşitli proje üreten, yapan belediye olmuştur” dedi. 

“Başlayıp bitirmediğimiz hiçbir proje kalmayacak”

2018 yılının açılış yılı olarak geçtiğini belirten Subaşıoğlu, “2018 yılı Merkezefendi için vizyon projelerin açılış yılı oldu. Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu, Ornaz Vadisi, MKM, Merkezefendi Belediyesi Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, Engelsiz Yaşam Akademisi’nin açılışını gerçekleştirdik. Finali yine ödüllü bir projemizle, 9 Mart Cumartesi günü saat 14.00’de Merkez Kütüphanemizin açılışıyla yapacağız. Merkezefendi Belediyesi olarak bu dönemde başlatıp da bitirmediğimiz, açılışını gerçekleştirmediğimiz  hiçbir proje kalmayacak” diye konuştu.

Kalfalık ve ustalık dönemi

Subaşıoğlu, ilk döneminin çıraklık dönemi olduğunu belirterek, “Önümüzdeki dönem artık çıraklığın sona erdiği, kalfalığın ve ustalığın başladığı dönem olacak. Merkezefendi’de yeni hedefler, yeni projeler için, 2014’de başladığımız ilk günkü aşkla ve büyük bir heyecanla durmak yok, yola devam diyoruz. Açılışını sizlerin katılımı ve desteği ile gerçekleştirdiğimiz Seçim Koordinasyon Merkezimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

5 yılda güzel hizmetler yaptık

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise,  “Şükürler olsun yine milletimizin karşısına çıkarak, onların vermiş olduğu emanetlerle yapmış olduğumuz o güzel işlerle, milletimizin taleplerini karşılayarak, onların güvenlerine layık olarak, gece gündüz çalışarak, taş üstüne taş koyarak bugün Denizli’mizi daha güzel hale getirdik. Denizli’mizin merkezinde her şey baştan aşağı yenilendi. Bugüne kadar ne yaptıysak beraber yaptık. Denizli’miz bu hale geldiyse sizlerle birlikte oldu. 5 yılda çok güzel hizmetler yaptık. Bundan sonra da yine el ele, kol kola hizmet destanlarını yazmaya devam edeceğiz” dedi. Zolan, Subaşıoğlu’na yaptığı hizmetler için teşekkür etti.

Filiz, “Yeni rekora imza atacağız”

Denizli Milletvekili Şahin Tin, yerel seçimlerin Cumhur İttifakı’nın zaferiyle sonuçlanacağını söylerken, İl Başkanı Necip Filiz, “19 ilçemizde hazırladığımız seçim koordinasyon merkezlerimizden ilkini bugün Merkezefendi’de açıyoruz. Burada başladığımız bu çalışmamız, Denizli’nin bütün ilçelerinde, mahallelerinde, kapı kapı devam edecek, dalga dalga tüm Denizli’de hissedilecek. Muhammet Başkanla ‘Durmak yok, yola devam’. Başkanımızla yeni rekorlara imza atacağız” dedi.

Merkezefendi bir başka gülüyor

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan ise, Subaşıoğlu’nun ilçede önemli projelere imza attığını belirtip, “Derdimiz her zaman hizmet belediyeciliği oldu. Merkezefendimizin gayretli, çalışkan ve dinamik Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ile Merkezefendimiz bir başka gülüyor. Merkezefendi’de  muhteşem  hizmet belediyeciliğinin karşılığını inşallah 31 Mart akşamı hep beraber alacağız” dedi. Konuşmaların ardından SKM  kurdela kesilerek açıldı. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Subaşıoğlu, ikinci dönemin kalfalık ve ustalık dönemi olacağını söyledi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör