etiler poyrazoğlu otomotiv

Subaşıoğlu, Akkonak ve Karaman’da

AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Akkonak ve Karaman Mahallesi’nde hemşerileriyle buluştu. Subaşıoğlu, “Ben Akkonak Mahallemizi kararlı gördüm. Akkonak bu işi kafasında bitirmiş. Bugün buraya toplananlar, ‘bu iş tamam’ demiş” dedi.

14-03-2019 15:50

AK Parti Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ilçe genelinde seçim çalışmalarına ziyaretlerine devam ediyor. Subaşıoğlu,  bu kapsamda Akkonak ve Karaman Mahallesi’ndeki hemşerileri ile bir araya geldi. Akkonak Mahallesi’ne yapılacak projelerin müjdesini veren Subaşıoğlu’nun konuşması sık sık alkışlarla kesildi. 

İki mahallede alt ve üst yapı çalışmalarının tamamlandığını belirten Subaşıoğlu,  “Mahallemizde hem alt yapı hem de üst yapı çalışmaları bitti. Önümüzdeki dönem Akkonak, Karaman bölgemize bir tane etüt merkezi yapacağız. Kadın Aile ve Sağlıklı Yaşam Merkezi yapacağız. İçerisinde aile, hukuk, sağlık danışmanlığı, kadınlarımızın spor yapabileceği kapalı mekânlar, gün ve toplantılarına ev sahipliği yapacak toplantı salonlarını barındıran bu projemizi Akkonak Mahallemize kazandıracağız. Selçukbey Mahallemize kazandırdığımız spor eğitim merkezimizi Akkonak Mahallemize de kazandıracağız. Gençlik Merkezi, Hanımeller Çarşısı, Çocuk Üniversitemizin bir kampüsü çok yakın bir bölgeye yapılacak. Akkonak ve Karaman Mahallemiz önümüzdeki dönem çok daha farklı olacak. Akkonak’ta, 31 Mart akşamı gümbür gümbür sandıklarda Cumhur İttifakımızı açık ara birinci yapacağız. Ben Akkonak’ı kararlı gördüm. Akkonak bu işi kafasında bitirmiş. Bugün buraya toplananlar ‘bu iş tamam’ demiş. Biz Merkezefendi’de hız kesmeden yola devam diyoruz” diye konuştu. 

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Subaşıoğlu, Akkonak ve Karaman’da
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör