etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

STK’lara tek çatı

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’dan Sivil Toplum Yerleşkesi müjdesi geldi. Başkan Zolan'ın ‘Sivil Toplum Yerleşkesi’ projesi ile tek çatı altında toplanacak her bir sivil toplum kuruluşuna özel ofis ve yaşam alanları sunulacak. 

23-03-2019 10:52

Göreve geldiği günden bu yana sivil toplum kuruluşlarıyla olumlu diyaloglar kuran Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın gelecek 5 yıl için hazırladığı 258 vizyon proje içinde sivil toplum kuruluşlarını tek çatı altında toplayacak Sivil Toplum Yerleşkesi de bulunuyor. İşhanlarında küçük odalarda proje üretmeye ve toplum için katma değer yaratmaya çalışan sivil toplum kuruluşları için hazırlanan proje, plazaları aratmayacak. 

Başkan Zolan’ın “Ahdediyorum, çok arzu ediyorum” dediği projesinde Denizli’de faaliyet gösteren tüm sivil toplum kuruluşu ve dernekler tek bir çatı altında toplanacak. Her derneğin kendine ait bir ofise sahip olacağı bu yerleşkede; toplantı salonları, kütüphane, seminer odaları, restoran, kafeterya ve spor alanları gibi farklı donatılar da yer alacak. 

Sivil toplum kuruluşlarına her zaman destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini belirten Başkan Osman Zolan, “Mesele Denizli ise biz her zaman yanınızdayız. Onların Denizli için üretmesi ve kentimizde taş taş üstüne koymaları için bu projeyi tamamlamayı arzuluyoruz” dedi. 

Haber Merkezi

 

 

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - STK’lara tek çatı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör