etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

Sosyal Yaşam Merkezi ikinci adres

Büyükşehir Belediyesi’nin, İstiklal Caddesi'ndeki eski Vali Konağı’nın bulunduğu alanda şehre kazandırdığı Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi vatandaşların yoğun ilgisini çekiyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’ni ziyaret etti. 

19-02-2019 12:15

Büyükşehir Belediyesinin, İstiklal Caddesi'ndeki eski vali konağının bulunduğu alanda şehre kazandırdığı Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi her yaştan ve her kesimden Denizlililerin ikinci adresi oldu. Kültürel, sosyal ve sportif etkinliklerin düzenlendiği merkezi ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla çay içip dertlerini dinleyen  Zolan, Denizli kültür dünyasına "Hatıram Olsun" adlı eseri kazandıran Yazar Mesude Taş’ın imza gününe katıldı. 

Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’ni Denizli’ye kazandırmakla çok önemli bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Zolan, “Eski vali konağı olarak bilinen bu alan şimdi sohbetlerin, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerin gerçekleştirildiği bir merkez haline geldi. Tesisimiz Denizlimizin sosyal ve kültürel hayatına ayrı bir renk getirdi. Vatandaşlarımızın merkezimizi yoğun bir şekilde kullanması nedeniyle çok mutluyuz” dedi. 

Haber Merkezi

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Sosyal Yaşam Merkezi ikinci adres
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör